Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Молодець, Стебник, так тримати!

Молодець, Стебник, так тримати!
Як констатував на своїй сторінці у "facebook" відомий громадський діяч, член інціативної групи "Дрогобич SOS - допомога армії" Сергій Розора, вчора біля автобуса, що стояв в центрі Стебника і збирав допомогу для фронту, ініціативні стебничани назбирали 3001 гривню. Молодець, Стебник, так тримати!

- Метод дуже ефективний і виправданий. Так коли відправляли авто для нацгвардії, то тоді за два дні назбирали більше 11000 гривень.
Ми в Дрогобичі переймаємо цей досвід і хочемо привчити людей до збору коштів на складі Дрогобич СОС - допомога армії, що займає 6 кабінет міської ради Дрогобича або біля їх автомобілів, що стоять біля ратуші і будуть відправлятися в АТО. Хочемо, щоб люди так як і в Стебнику знали, що гроші йдуть дійсно на потреби АТО. А то зараз розвелося ходячих з скриньками аферистів, які тупо обманюють людей - Повідомляє п. Сергій.

Потрібні волонтери на склад і біля скриньки.
А стебничанам побажаємо виставляти звіти по збору коштів і закупкам не тільки в Однокласниках, але й в Фейсбуці, де сидить зараз багато патріотів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: