Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Стебнику буде реформовано дільницю газового господарства

У Стебнику буде реформовано дільницю газового господарства
3 лютого, в Стебницькій мерії відбулась зустріч міського голови Василя Пецюха з начальником Дрогобицького управління експлуатації газового господарства Фіньком Павлом Івановичем, передає прес-служба СМР. Темою розмови стало питання реорганізації газової служби в місті Стебник.

Павло Фінько повідомив, що причиною реформи Стебницької дільниці газового господарства є необхідність економії бюджетних коштів. За його словами, ліквідовувати дільницю не будуть, але аварійну службу переведуть в Дрогобич.

Василь Пецюх зазначив, що реформування, якщо воно проводиться, не повинне створювати незручностей для мешканців міста. Міський голова наполіг на тому, щоб інші працівники дільниці залишились на своїх робочих місцях в Стебнику, зокрема працівники абонентської служби. Відвідповідного листа буде направлено голові правління ПАТ "Львівгаз" Зленку В.В.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

п.Михайло 4 лютого 2015, 22:08
От за що переживає міський ГОЛОВА?! За "РОБОЧІ МІСЦЯ" ТА подумайте самі --- ГАЗОВЕ ГОСПОДАРСТВО ДАВНИМ -ДАВНО приватна структура ( по другому-МАГАЗИН) і повірте, вони самі розберуться де їм тримати офіс,який штат.і вплинути на них наш ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ наш ніяк не зможе.Краще п.ГОЛОВО займіться іншими питаннями- де наприклад де гроші на пластикові вікна в "КАЛИНЦІ",де кілометри доріг,де боротьба з так званими "УГРЮМИМИ" "ГУСАКАМИ"-які спивають нашу молодь, "ЯРІКАМИ"- де перерізано весь ліс, де тепло в школах.де порядок в місті. Вот така картина маслом. До бандюганів він нелізе а в велику БАНД.ГРУПУ __НЕБЕРУТЬ --ТАМ СВОЇХ ХВАТАЄ. З повагою п.М
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: