Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Переможницею в мовному конкурсі стала школярка з Трускавця

Переможницею в мовному конкурсі стала школярка з Трускавця
Згідно з результатами третього обласного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області, друге місце зайняла учениця 9 класу НВК “СЗШ № 2-гімназія» Трускавця Марія Попадинець. Про це повідомили у відділі освіти ТМР.

Переможців конкурсу нагороджено дипломами департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації та іменними подарунками. Конкурс проводився з метою піднесення престижу української мови і літератури серед молодого покоління, заохочення учнів до вивчення рідної мови, виявлення обдарованої учнівської молоді, майбутньої плеяди літературних митців, розвитку їх творчого потенціалу, виховання у молодого українства поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні й за її межами, рівня знань з української мови і літератури, а також вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка.

За результатами ІV (загальнонаціонального) етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика переможців з Трускавця немає. Мета цього конкурсу – утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу, виховання у молодого українства поваги до мови і традицій рідного народу, підвищення рівня мовної освіти й культури, удосконалення навиків майстерного володіння словом, підвищення рівня знань учнів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: