Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Місту дали життя. Депутати прийняли бюджет на 2015 рік

Місту дали життя. Депутати прийняли бюджет на 2015 рік

Сьогодні, 23 січня, відбулося друге пленарне засідання 56 сесії міської ради.

Головне питання, яке було винесене на розгляд депутатів — прийняття бюджету 2015 року. Цього разу, на відміну від попереднього засідання, у депутатів не було сумнівів щодо прийняття бюджету, адже відбулися громадські слухання, затвердив бюджет й виконком міської ради, тому прозвучали лише окремі уточнення. Відтак, бюджет міста прийняли.


Також депутати прийняли низку соціальних та економічних рішень, які пов’язані з життям міста, децентралізацією та реформами.

Окремі депутати висловили своє занепокоєння щодо ситуації на сході України, проведення четвертої хвилі мобілізації та згуртованості навколо волонтерського центру «Дрогобич SOS». Зокрема: депутат Роман Курчик закликав усіх до активної діяльності у волонтерському центрі «Дрогобич SOS» — волонтерстів, пошуку коштів, необхідних речей для воїнів; депутат Михайло Ваврин поцікавився про хід мобілізації у секретаря міської ради Тараса Метика, який згодом і проінформував усіх присутніх в залі.

На завершення сесійного засідання Тарас Метик подякував депутатам за розуміння та роботу і оголосив закриття сесії. Після цього депутати виконали Гімн України.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: