Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Боротьба українського народу за соборність своїх земель – одна із важливих сторінок не тільки нашого минулого, але й нашого теперішнього.

22 січня – особливий день в історії української державності – День Соборності України. Саме цього дня 1919 року на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.
Боротьба українського народу за соборність своїх земель – одна із важливих сторінок не тільки нашого минулого, але й нашого теперішнього. Відтак, МГО ‪#‎Український_молодіжний_прорив‬ запрошує усіх прийняти участь у ряді заходів, приурочених до Дня Соборності та 96-ї річниці з дня проголошення Незалежності України.

План заходів:

15:30 – пл.. Злуки (біля входу в залізничний вокзал) – утворення «Карти Єдності».
По закінченню – хода до моста по вул. Стрийській, де вже вп’яте візьмемось за руки й утворимо «Ланцюг Єдності». Крім того, учасників, чекає сюрприз.
«День Соборності – це нагадування для всіх українців про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель, а сила народу в єдності людей. Тому ми хочемо показати наше прагнення до єдності та мирного життя в нашій єдиній і незалежній країні, адже
як говорив Андрей Шептицький, "Світ належить до сильних, наша сила - в нас самих"», - говорить координатор акції Божена Біла.
Партнери:
• НСОУ «Пласт», станиця Дрогобич
• Конгрес Українських Націоналістів
• ГО «Дрогобицький Майдан»
• Дрогобицька молодiжна органiзацiя «Батькiвщина молода»
• ГО «Правий сектор»
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: