Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Суворов спрогнозував раптовий розпад Росії протягом року

Суворов спрогнозував раптовий розпад Росії протягом року
Відомий письменник Віктор Суворов (колишній військовий СРСР, розвідник ГРУ, якому загрожував розстріл, Віктор Різун) повністю заперечив твердження кривавого президента Росії Володимира Путіна, себе - як «геніального стратега».
Оптимістичний прогноз про долю Росії і України дав відомий письменник і колишній офіцер радянської розвідки Віктор Суворов в інтерв'ю для програми «Polska i Świat» My Webpage.

У своїй новітній книзі «Азбука Суворова» він описує найважливіших російських і радянських керівників, які зробили величезний вплив на долю Європи і світу. Дуже критично письменник оцінив у ній Володимира Путіна, який на його думку є загрозою для світу.

Віктор Суворов різко не погодився з оцінкою президента Росії як «геніального стратега». «Де тут прояв геніальності? Де досягнення? Є нафта, газ, золото, уран, алюміній. Є все, а країна вмирає. Ну дійсно, геній », - іронізував російський письменник.

У Віктора Суворова проте є й більш серйозні закиди на адресу Володимира Путіна. У розмові він нагадує про вибухи в житлових будинках в Росії, які 15 років тому дали привід для вторгнення в Чечню, а також про знищення малайзійського літака в Україні.
«У Путіна кров на руках. Він весь занурений в кров. Це були страшні злочини, яких не можна пробачити », - оцінює письменник. Віктор Суворов не вірить, що Володимиру Путіну вдасться відновити імперію. Навпаки, письменник переконаний, що Росію чекає розпад, а її президента - відсторонення від посади.

Про це свідчить поступова і економічна і суспільна деградація.

«Відбувається стрімкий занепад Росії. Раптовий переворот або раптовий розпад її на частини може початися в будь-який момент. Довше, ніж рік вона не протримається »- додає Віктор Суворов.
На думку колишнього радянського розвідника, незважаючи на болючі втрати, Київ вийде з російсько-українського конфлікту, подолавши всі труднощі.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: