Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобичі відбулася зустріч з Генконсулом Республіки Польща у Львові

Напередодні Старого Нового року у Дрогобицькій Ратуші відбулася зустріч з Генеральним консулом республіки Польща у Львові — Ярославом Дроздом. Секретар ДМР Тарас Метик з паном консулом обговорили нагальні питання, які турбують обидві сторони — ситуацію в Україні та війну на її східних теренах, реформи, місцеві вибори у Польщі та партнерську співпрацю.
У Дрогобичі відбулася зустріч з Генконсулом Республіки Польща у Львові
Спілкуючись про інвестиційну привабливість Дрогобича та регіону, Консул зауважив, що з досвіду Польщі, успішність ведення політики залежить, в першу чергу від міського голови. Одночасно він акцентував на готовності сприяти залученню інвесторів до Дрогобича та регіону.

Щодо місцевих виборів, то їх очікують в Україні, проте у Польщі вони уже відбулися. Тарас Метик і Ярослав Дрозд обговорили ситуацію щодо продовження партнерства.

Генеральний Консул також відзначив важливість співпраці Дрогобича і міст Республіки Польща в освітньо-культурному векторі співпраці. Із великим захопленням пан Ярослав відзначив організацію фестивалю Бруно Шульца, який, за його словами, стає все більше і більше популярним у світі.

Найбільше часу посадовці присвятили обговоренню теми ситуації на східних теренах України. Під час зустрічі посадовці обумовили можливості подальшої волонтерської співпраці, що не суперечить міжнародному праву. А відтак дійшли висновку, що оборона східного кордону України — це не тільки проблема України, але й Республіки Польща та Європейського Союзу загалом.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: