Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Трускавецькі міліціонери несуть службу в АТО

Трускавецькі міліціонери несуть службу в АТО
Шановні трускавчани, днями з числа особового складу Трускавецького міського відділу мліції для несення служби в зоні АТО відправились чергові добровольці.
Нагадуємо, що працівники відділу виконують завдання на сході країни починаючи від літа минулого року, та щомісячно поповняють ряди бійців в батальйоні спеціального признчення. Минулого місяця міліціонери були скеровані в спеціальну військову частину у Львові, де близько двох тижнів навчались прийомам та методам ведення бою у різних ситуаціях. Хлопці виразили свою впевненість та мужність, мовляли, що все буде гаразд, адже вони збираються туди, щоб захищати свою батьківщину. Завдяки таким звитягам, ми живемо буденним життям, та мало задумуємось про сумні і жорстокі реалії, які переповнюють схід країни. Також завдячуємо зусиллям волонтерів, місцевій владі Трускавця та начальнику головного управління міліції у Львівській області, завдяки яким наші працівники були належно споряджені та забезпечені всім необхідним для виконання своїх обов’язків в зоні АТО.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: