Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Засідання виконкому: чиї інтереси лобіює дехто з його членів?

Сьогодні, 25-го грудня, під керівництвом міського голови Стебника Василя Пецюха відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

Було заслухано звіти директорів місцевих комунальних підприємств - Любові Калапач ("Ринок "Прикарпаття") та Ігора Гуля ("Стебниккомунсервіс") про фінансово-господарську діяльність вищезгаданих суб'єктів господарювання.

Актуальним питанням порядку денного було прийняття рішення щодо зобов'язання місцевих керівників ОСББ укладати угоди про вивезення великогабаритного сміття, яке нагромаджується поблизу сміттєзбірних майданчиків.

Очільник Стебника Василь Пецюх також пропонував членам виконкому підтримати його пропозицію про відведення спеціальних місць для служб таксі та встановлення тарифів за їх використання. Це дозволило б впорядкувати діяльність цих служб та додатково поповнити міську скарбницю. Проте, вищезазначена пропозиція не отримала необхідної для прийняття рішення кількості голосів.

Складається враження, що дехто з членів виконкому лобіює не інтереси стебницької громади, а приватні інтереси власника служб таксі - Романа Бойка. До речі, одним з членів виконкому, який не підтримав відповідний проект рішення, являється секретар Стебницької міської ради Роман Івасівка...

Віктор Грушевський, Стебницькі Вісті
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: