Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Ярош: Якщо влада не покарає ахметових, добкіних, вілкулів, ківалових, кернесів та інших потвор, цим займеться народ

Ярош: Якщо влада не покарає ахметових, добкіних, вілкулів, ківалових, кернесів та інших потвор, цим займеться народ
Дмитро Ярош: "Якщо влада не покарає ахметових, добкіних, вілкулів, ківалових, кернесів та інших потвор, цим займеться народ. А українські добровольці будуть в авангарді цього законного процесу".

"Йде війна з Росією. Ахметов - один із стовпів поваленого злочинного режиму Януковича та розпалювач цієї війни. Ця тварина вже винна у тисячі смертей українців.

Влада ж України ніяк не реагує на ці факти, ігноруючи ворожу діяльність цього олігарха та йому подібних ригівських і комуністичних істот. Мабуть на це у неї є свої причини...

Українські добровольці ж думають і діють інакше.

Ми виграємо цю війну всіма доступними нам методами і засобами. Ми змусимо Путіна і його зграю шакалів забратися з нашої землі. І якщо для Перемоги треба буде встановити повну блокаду окупованих територій, ми це зробимо. Бо на війні не може бути сентиментів, чистоплюйства і колабораціонізму. Вони закінчуються великою кров'ю - нашою, а не ворожою.

І я би дуже радив Президенту, Генпрокурору та іншим уповноваженим народом чиновникам терміново вирішити питання з покаранням злочинців: ахметових, добкіних, вілкулів, ківалових, кернесів та інших потвор. Бо якщо цього не зробить існуюча влада, то цим питанням знову, як і взимку 2014 року, займеться народ. А українські добровольці будуть в авангарді цього законного процесу.

Тільки після цих подій навряд чи хто буде вас вважати легітимною українською владою...", - Дмитро Ярош в соцмережі Facebook.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Наталі 25 грудня 2014, 23:21
Молодці хлопці!Давно треба діяти рішуче-як кажуть" з вовками жити-по вовче вити
 • Подобається
 • 0
Толик 17 січня 2015, 02:02
Я считаю, что Ярош прав на все сто. Все эти ахметовы и кернесы просто быстренько перелицевались под "патриотов", а сами сливают Украину Путину. И вполне возможно, что понадобиться еще один Майдан.
 • Подобається
 • 0
чужа молодиця 20 січня 2015, 16:24
Історію України - Руси від Володимира до Петра можна написати під гаслом - "ІСТОРІЯ НАШОЇ ЗАЗДРОСТІ".

І гімн обрали не той. Має бути ним лірична пісенька "У СУСІДА ХАТА БІЛА"

МИ УСІ - ДІТИ КАЇНА-ЗАЗДРІСНИКА ТА БРАТОВИВЦІ І ЦЕ ДОВЕДЕНО БОГОСЛОВІЄМ.МИ УСІ, ЩО НАЗВАЛИ СЕБЕ УКРАЇНЦЯМИ (БО НАШ ХУТІР З КРАЮ) - СПАДКОВІ ЗАЗДРІСНИКИ. ДЕРЖАВА ДЛЯ НАШОГО БРАТА ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ВЛАСНИМ ХУТОРОМ, А ДАЛІ ПОЧИНАЮТЬСЯ БРАТИ АВЕЛІ, ЯКИ ВИННІ У ТОМУ, ЩО БОГ БЛАГОСЛОВИВ ЇХ, А НЕ НАС

ОТОЖ.
І ЗНАЄТЕ, ДЕ ВІД СВОЄЇ СМЕРТІ МЕШКАЄ ПРАОТЕЦЬ НАШ КАЇН?
ЗДОГАДАЙТЕСЬ З ТРЬОХ РАЗІВ!

І Ярош - пророк його.
А втім - звичайний найманець корчмарів, все в Шевченка є описаним. Боб Денар, Ґенрі Морган, Флінт, Ярош, Славік Бляхєр-Береза,Хвілатов з Корбаном що ним чорт корбу крутить...Їхній бог - Здобич
 • Подобається
 • 0
люля 25 січня 2015, 19:41
ярошу - ты забыл назвать коломыйского..... или ты его дружбан?
 • Подобається
 • 0
mr.X 27 січня 2015, 19:36
ещё один майдан? но то только с разрешения Вашингтона!
а иначе вас всех положат за час американские снайперы...
и все скажут, "шо так и було"!
 • Подобається
 • 0
Маруся 23 лютого 2015, 17:29
Слава Вам Геро1 -Патр1оти !Дякуемо тоб1 Дмитро Ярош 1 вс1м хто бореться за нашу Укра1ну .Над1я т1льки на Вас .Кожен другий укра1нець п1дтримуе тво1 слова.Не вс1 це пишуть в 1нтернет1, але вс1 так же як ти висловлюють свою думку ,що вс1х риг1в\Ахметов,Бойко Ефремов.Чечетов В1лкул Кернеса К1валова Добк1на 1 багато 1нших злод11в 1 вбивць укра1нського народу , потр1бно судити 1 посадити за грати .А на таких писак коментар1в як чужа молодиця mr.x 1 под1бних 1v просто не звертай уваги Це люди як1 за 30 ср1бреник1в продадуть не т1льки Батьк1вщину ,а й сво1х р1дних .На щастя .таких мало .Слава Укра1н1 !!!!
 • Подобається
 • 0
Николай Процюк 26 лютого 2015, 13:45
Во все времена стратегической целью правящей братии было "разделяй и властвуй". И не имеет значения о чьей "братии" идет речь - украинской, российской или американской. Вы видите, как разобщено сегодня украинское общество? Доходит до абсурда, когда в семье муж в раздоре с женой из-за хитро проведенного зомбирования со стороны власти. А до какого абсурда нужно было довести большинство граждан РФ, чтобы нас, граждан Украины, они поголовно считали бендеровцами и фашистами! Но мой отец трижды был ранен на ВОВ 1941-1945 годов, сражаясь за СССР, в том числе за нынешнюю РФ. Прозрейте, слепцы из РФ! Всего 70 лет назад наши отцы и деды воевали бок-о-бок против общего врага - фашизма. А полицаями и предателями были некоторые отщепенцы как из русских, так и из украинцев. Сегодня всем нам нужна народная дипломатия примирения и взаимопонимания, иначе еще десятки тысяч, если не сотни тысяч, наших сограждан погибнут в этой братоубийственной мясорубке. Давайте все вместе скажем нашим президентам и парламентариям, что нам, простым гражданам, война не нужна. Мы должны быть хорошими соседями, так как наши народы связаны миллионами родственных уз. Нет вражде! Скажем "Да"миру, сотрудничеству и дружбе. Так было на протяжении сотен лет. Так должно быть и впредь.
 • Подобається
 • 0
ЛИДИЯ 5 березня 2015, 17:50
БРАВО!!!!!!!!!ТОЛЬКО КОГДА, А ХОЧЕТСЯ УЖЕ?!
 • Подобається
 • 0
Ігор 6 березня 2015, 17:10
Підтримую, бо же загралися з крадіями народного добра. Потрібна повна перевірка законності приватизації прибуткового державного майна. Люба приватизація проведена з порушеннями, які виявляються елементарно. Але потрібне незамилене дохлим президентом око. Повна перевірка діяльності всіх ригів, у тому числі у регіонах. Всюди розганяли місцеві Майдани, били людей. Хто з них покараний? Потрібно виходити за межі юридичного ідіотизму. Тим більше, що принцип верховенства права - не закону, надає таку можливість. Юристи Президента, які отримали юридичну освіту у МеМе Поплавського, напевно, і не чули про природнє право та природні права людини. Ригівські негідники поставили себе поза законом. Особливо це стосується суддів. На перехідний період має бути Народний Суд. Слава Україні! Смерт ворогам!
 • Подобається
 • 0
Valeriy 8 березня 2015, 22:11
Идет война, нужны твердые безкомпромисные решения, Как вообще выбрали Пороха?? Ведь он завосом оть Путлера, у него ж заводы в России до сих пор работают. Бабки, обман при подсчете голосов? Короче, поменяли шило на мыло. Пока они сопли жуют, гибнут патриоты Украины. Кузьма Скрябин погиб не случайно. Пороху импичмент, Юлю в президенты. Ярош молодец! Патриоты Украины объединяйтесь!!!
http://pesni.fm/search/Борис+Гребенщиков/Жаль+Подмога+Не+Пришла
 • Подобається
 • 0
крымчанин 12 березня 2015, 16:37
Привет всем мирным и немирным с Крыма.Для Ярошика: все магазины в Крыму отлично реализуют шоколад "Рошен", который завозится уже с России - с Липецка. И просим не мишати Петру Порошенко развивати свой бизнес
 • Подобається
 • 0
Людмила 8 квітня 2015, 23:10
Отвечаю Валерию. Какую Юлю в президенты? Ей дорога на печку и носочки внукам вязать!
 • Подобається
 • 0
сергій 15 травня 2015, 20:55
Нашій владі вигідна війна, що відволікає силу народу -3-ій бути.Чим відрізняються олігархи-вбивці і злодії від ополченців(не рахуючи мішка з грошима).Саме вони почали те,що зараз продовжує "влада" ДНР і ЛНР.
 • Подобається
 • 0
Unique 25 травня 2015, 18:53
• Лучше геройски пукнуть, чем предательски бзднуть..... (Осадчук).
 • Подобається
 • 0
Flyer 25 травня 2015, 19:27
сказали в черговий раз - "гоп" ...поговорили, і що далі... їхнього Сашка Білого авякановські мєнти вбили - правий чектор втерся і вбивці вільно гуляють ... так і далі будуть повітря ганяти...
 • Подобається
 • 0
Киев 25 травня 2015, 21:29
Безграмотное жлобье бросилось на защиту себе-подобного. Крикливые необразованные голодранцы - это их херои! Ломать не строить, не так ли, УБОГИЕ?! История повторяется... ВИЗГЛИВОЕ БЫДЛО!
 • Подобається
 • 0
роман юрків 25 травня 2015, 22:39
Повністю згідний з висловлюваннями Яроша! Він справжній патріот Украіни. І в наступних виборах Президента - я і моя сім'я голосуватимемо виключно за нього!!!
 • Подобається
 • 0
ЙОСИП 25 травня 2015, 23:08
ПРОЦЕСС П1ШОВ -ПОРОШЕНКО -ВАЛЬЦМАН БАГАТО ЗРОБИВ -Б1ЛЬШЕ Н1Ж ВС1 ПРЕЗИДЕЕНТИ ЗА 24 РОКИ ....ЙДЕ В1ЙНА -КОАЛ1Ц1Я ЗАЖАЛА МАСКАЛЯ -В БАНКАХ ГРОШЕЙ НЕМА -СЧЕЗНУТЬ ЯК СССР .....ЖИДИ НАШ1 СОЮЗНИКИ -БЕЗ США ТА ЖИД1В НАМ НЕ ЗДОЛАТИ ОРДУ ....Т1ЛЬКИ США ЗАЛАМАЛИ ЧЕРВОНИЙ ТЕРОР -СССР БЕЗ ЖОДНОГО ВИСТР1ЛУ ...А ТЕПЕР ПРО ПОГАНИХ ЖИД1В -ЖИДИ В ЕВРОП1 ТА США ДАЮТЬ В БАНКАХ П1Д 2 ПРОЦЕНТИ -НАШ1 УКРАЙ1НЦ1 ТА РУСЬК1 ЙДУТЬ В Ц1 БАНКИ ТА ТАКОЖ БЕРУТЬ П1Д 2% ТА ПОТ1М СВОЙ1М УЛЮБЛЕНИМ МАСКАЛЯМ ДАЮТЬ П1Д 22-35 ПРОЦЕНТ1В -ХТО ПОГАНИЙ ? ЖИДИ ? СССР ДРУЖИВ З ГДР -ЩО ВИПУСКАЛИ ? ТРОБАНТ ,А ЖИДИ ТА США ДРУЖИЛИ З ФРГ -ЩО ВИПУСКАЛИ ФРГ ? МЕРСИ ,АУД1О.....ТОЧНО ТАК ЖЕ КОРЕЯ .ОДНА КОРЕЯ ТОВАРИШУЕ З ОРДОЮ ,ДРУГА З США /ЖИДАМИ / ХТО ПРОКВ1ТАЕ ?А ТЕПЕР НА РАХУНОК ЯРОША -ХТО М1ШАВ ДМИТРИКУ БРАТИ ВЛАДУ П1СЛЯ СЦЕНИ НА МАЙДАН1 ? ПОМНИТЕ З КИМ НА ПЕРЕДОДН1 ТАЕМНО ЗУСТР1ЧАВСЯ ДМИТРИК ? ПРАВИЛЬНО -З ЗЕКОМ -ХАМЛО ....ОТ ТАК ...ДУМАЙТЕ
 • Подобається
 • 0
Александр Пушкин 26 травня 2015, 00:05
А Коломойская иуда в стороне будет сидеть, и людям гнать кредиты.. Бизнесмен Вонючий тоже к списку добавить и загнать за отношение его к народу Украины . Нет его бояться трогать потому что он им денег не даст..и х.й на эти деньги
 • Подобається
 • 0
Александр 26 травня 2015, 21:41
У Вас, Дмитрий Анатольевич, в Вашей родной области бордак. Вилкул и его банда тут укрепляет свои позиции без какого-либо сопротивления т.к. сопротивляться некогда. Все силы брошены на нейтрализацию Марины Денисенко. Свора упырей призвана развалить работу ПС в Днепропетровской области. Деятели обл. штаба вместо того, чтоб заниматься своими прямыми обязанностями, накинулись на главу городского штаба ПС - одного из немногих истинных патриотов. Вам врут не моргая... Срочно вмешайтесь!!! Вы последний политик которому я лично ещё доверяю и вижу, что очень многих пугает Ваша деятельность и такие смрадные гады как даша, артем, тарас делают все чтоб развалить ПС в Днепре. ПС последняя опора УКРАИНЫ в Днепре!!!
 • Подобається
 • 0
Ремізов Павло 27 травня 2015, 05:21
Смелее и резче надо поворачивать.Похоже на мягкое предупреждение.Время вышло, идите в оппозицию и объявляйте войну господину президенту и премьер министру.
Прокуратура и суды, нетронутые олигархи, слитые территории и жизни,неужели этого мало?
 • Подобається
 • 0
Куприй Сергей 27 травня 2015, 19:42
Молодця, таk держати
 • Подобається
 • 0
Гор 3 червня 2015, 22:16
Не могу не согласится с Ярошем. Ибо всё так и будет, если власть не одумается. И так уже очень много времени им дали. И шансов...
 • Подобається
 • 0
Андрій 2 серпня 2015, 23:14
Спасибі хлопці, за те,що ви робите для неньки України, така влада нам яка існує на данном етапі, нам непотрібна , вони брешуть дивлячись в очі народу, таке враження, що ми тупі й сліпі , як би ви стали у владі , й залишилися такими як зараз патріоти держави. Вважаю ,що відсотків 89 вас підтримували . Я впевнено можу сказати. Таку владу геть!!!
 • Подобається
 • 0
Сергій 31 травня 2016, 18:40
раніше так як і всі наївні українці також щиро вірив що правий сектор це організація яка заслуговує на підтримку від простого народу.. - та нажаль як і все в нашій державі..продаєтсья заради грошей..
бувши 2 місяці назад в одному кафе - став свідком того як якись прищик з боробою..інакше його не назвеш почав розказувати що він з правого сектору і вони кришують це кафе і т..д.. хоча ніякого не порозуміння щодо криші взагалі не було..) навіть перезвонював у франківськ - до старшого кришняку правого сектору..
- тому всім тим хто ще щиро вірить в правий сектор та яроша - це така сам бандитьсяська організація як і весь рекет який і надалі продовжує жити за своїми правилами..але просто появилось ще декілька угрупувань типу правосеків - які тепер будуть ділити між собою кришування..відкати і т.д..
 • Подобається
 • 0
Николай 31 травня 2016, 19:17
Ребята из ПС, полностью Вас поддерживаю и готов помогать во всём!А о "порохе" лучше не говорите, он не "порох", он просто "параша"!
 • Подобається
 • 0
Ігор 8 липня 2016, 14:02
доки не буде знищений вальцманат на чолі з кривавим україножером, резидентом кремля вальцманом, доти в Україні буде геноцид і етноцид
 • Подобається
 • 0
Елисей 23 березня 2018, 05:57
Все очень правильно ,наша власть котрая вылезла на трактор ,его по жопу подвинули на трактор со словами Давай, в деле со всеми названными!
Ждем выборов и идем все с ясной головой и холодным расчетливым сердцем!
Все задавайте один вопрос Я стал лучше жить? И отвечайте выбором того кто еще не был в этом гадюшнике!
 • Подобається
 • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: