Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Народний бойкот: окупантам не заходити

Народний бойкот: окупантам не заходити


Народний бойкот: окупантам не заходити

Протестні акції проти окупації України російськими загарбниками підтримали у Італії, Польщі, Чехії, Норвегії, ін. європейських країнах. Ось як 20-21 листопада проходила протестна акція у Римі.
Народний бойкот: окупантам не заходити

Українці провели в італійській столиці акцію під Колізеєм. Аматорська вистава була присвячена річниці подій на Майдані в Києві та спрямовувалася проти російської окупації українських територій у Криму та на Донбасі.

Організаторами акції стали оргкомітет «Євромайдан Рим» та Конгрес українців Італії, інформує у Facebook координатор оргкомітету Олесь Городецький.

Під час маніфестації на фоні мінорних музичних композицій активісти продемонстрували своє ставлення до «агресивної імперіалістичної політики Росії щодо країн-сусідів», а також «окупації України за мовчазної згоди Європи».

Народний бойкот: окупантам не заходити
Окрема сценка була присвячена маніпуляціям в європейській пресі, метою яких, на думку демонстрантів, є спотворення реальної картини подій на сході України.

Учасники акції роздавали перехожим листівки з описом подій в Україні. На плакатах були зображені карикатури на Путіна з надписами італійською та англійською мовами «Путін, забирайся геть з України», «Російський «патріотизм» – це знищення інших народів», «Росія – спонсор тероризму».

Українці Риму щотижня проводять різноманітні акції на підтримку України. Щонеділі вони відправляють гуманітарну допомогу для потреб українських військових в зоні АТО.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: