Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобичі комунальну лазню рятують підвищенням тарифів і скасуванням пільг

20 листопада, на засіданні виконавчого комітету міської ради прийнято рішення, яким, у зв’язку з подорожчання енергоносіїв, підвищено плату на послуги КП «Дрогобицька лазня» та скасовано пільговий тариф.
У Дрогобичі комунальну лазню рятують підвищенням тарифів і скасуванням пільг
Від 20 листопада 2014 року діятиме єдиний тариф за послуги лазні – 45 грн.
Досі пенсіонери ті інші пільговики платили по 30 грн., а усі решта відвідувачів – по 35 грн. Був окремий тариф на миття під душем, яким користувалися соціально незахищені верстви населення.

Нагадаємо, у Дрогобичі під Ратушею відбулася протестна акція з приводу призупинення роботи комунальної лазні. У ній взяло участь кілька десятків людей. Серед них був і депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний.

За словами керівника лазні Олега Вайчуса, фінансова ситуація на підприємстві критична, оскільки є заборгованість, а ціни на енергоносії невпинно зростають. Загалом, сумарна заборгованість КП «Дрогобицька лазня» становить понад півмільйона гривень, яка накопичується ще з минулого року.

Наслідком тієї ситуації стало знеструмлення лазні, що викликало обурення у відвідувачів.

Попередньо відбулися три наради на рівні керівництва міста щодо лазні. Рішенням виконкому, лазню мали передати на баланс КП «ЖЕО», але є нюанси, з якими не погоджується КП «ЖЕО».

Начальник фінансового управління міськвиконкому Оксана Савран зазначила, що фінансових дотацій для комунального підприємства не буде, оскільки є передбачені законом обмеження, які пов’язані на пряму з ситуацією в країні.

Щодо прийому на баланс КП «Дрогобицька лазня» комунальним підприємством «ЖЕО», то його керівник Богдан Недбальський зауважив, що це може відбутися при повному погашенні заборгованості лазні.

За словами т.в.о. міського голови Тараса Метика, нині міська рада не в змозі покрити заборгованість лазні через ряд законодавчих причин, але шляхи для вирішення ситуації будуть знайдені обов’язково.

«КП «Дрогобицька лазня» має діяти у місті на благо дрогобичан, – зауважив посадовець. – А відповідальність за підприємство несуть керівництво та колектив». My Webpage
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: