Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Щира допомога польських друзів бориславцям

Щира допомога польських друзів бориславцям
18 листопада до міста Борислава прибув гуманітарний вантаж із міста-побратима Валбжиха (Республіка Польща). Напевне, не варто нагадувати, що саме мешканці Валбжиха завжди радо відвідують Борислав, адже багато його мешканців є вихідцями із нафтового міста. І кожен візит наших польських друзів є візитом дружби, істинного братерства та добросусідських відносин.

Особливу підтримку наше місто отримало в часи лихоліття, яке прийшло на нашу землю. Поляки були разом з нами на Майдані. І саме Президент Валбжиху п.Роман Шелемей запропонував лікування бориславців, які були поранені під час Революції Гідності у лікарні Валбжиха. А вже в час неоголошеної війни на реабілітації перебуває близько 20 поранених бійців АТО.
Щира допомога польських друзів бориславцям
Тепер польські волонтери завітали до нашого міста зі значною гуманітарною допомогою. Це жіночий, чоловічий та дитячий одяг, засоби гігієни, медичні препарати, продукти харчування. Хочемо зазначити, що з такою ініціативою виступив Президент міста Валбжих пан Роман Шелемей. Цю ініціативу підтримали школи, магазини, громадські інституції та окремі мешканці.
Щира допомога польських друзів бориславцям
Як зазначив пан Віслав Баса, який, власне, координував цей збір і сам особисто супроводжував вантаж до України, ініціатива йшла від самих мешканців. «Адже кожен з нас співчуває українцям і ми бажаємо, щоб ці часи для Вашої країни скоріш минули. У свій час Польща теж потребувала допомоги і отримала її. Тепер наша черга. Повірте, що кожен наш дар є від щирого серця. Наше місто є побратимом вашого міста і ми не могли вчинити інакше. Як зазначив наш Президент міста Роман Шелемей, таку допомогу ми надаватимемо і надалі. Тож зичу, якнайшвидшого закінчення цього конфлікту та повернення вашого життя в мирне русло», - зазначив пан Віслав під час передачі гуманітарного вантажу.

Пан Дам’ян Ольшанецький, який пов'язаний з нашим містом кревними зв’язками підтвердив, що не зважаючи на бюрократичну тяганину та незрозумілі формальності, тішиться, що врешті вантаж доставлено до Борислава. «Ми хочемо, щоб кожен, хто отримає цю нашу допомогу знав, що ми співпереживаємо вам і бажаємо від усієї душі, щоб в Україні запанував мир», – так прокоментував свою участь у цьому благодійному проекті п. Дем’ян. До речі, хочу зазначити, що вже тривалий час відвідую ваше місто, і цей раз хочу сказати, що тішуся разом з вами освітленими вулицями, початком ремонту пішохідних доріжок та й ремонт доріг, у вас врешті, розпочато – сказав на завершення візиту п. Дем’ян.
Щира допомога польських друзів бориславцям
Міський голова Володимир Фірман подякував мешканцям місту-побратиму за співчуття та щиру допомогу. Польська сторона завжди дає нам відчути свою підтримку. В перші роки співпраці це були оздоровлення школярів, допомога польській школі, спільні мистецькі та спортивні заходи, обмін досвідом, навчання наших фахівців, а тепер допомога у лікуванні бориславців та підтримка у часи агресії північного сусіда. Особливу вдячність міський голова висловив Президенту міста пану Роману Шелемею, який на чергових виборах здобув перемогу, за пана Президента проголосувало 85% виборців Валбжиха. «Від імені Бориславської міської ради мешканців та від себе особисто щиро вітаємо Вас, пане Романе, з визначною перемогою в чергових виборах на найвищу посаду – Президента Валбжиха. Ви є взірцем людяності та доброчесності. Борислав та Валбжиж саме завдяки Вашій натхненній праці мають якнайкращі добросусідські відносини. Ми завжди відчуваємо дружню руку підтримки.

- Зичимо Вам, пане Президенте, витримки, сил, енергії для досягнення усіх поставлених цілей. Нехай поряд з Вами буде міцна у своїй єдності, надійна професійна команда, а підтримка мешканців Борислава та Валбжиха завжди додаватиме впевненості та допомагатиме долати будь-які перешкоди», - наголосив міський голова Борислава Володимир Фірман.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: