Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Лазню не закриватимуть

Лазню не закриватимуть
Цього тижня на засіданнях, що відбулись у Дрогобицькій міській раді піднімалося питання щодо подальшої діяльності КП «Дрогобицька лазня».
Нагадуємо, що на оперативній понеділковій нараді керівник лазні Олег Вайчус заявив, що фінансова ситуація на підприємстві критична, оскільки є заборгованість, а ціни на енергоносії зростають. Наслідком такої ситуації стало припинення подачі теплої води підприємству цими вихідними, що викликало обурення у відвідувачів. Зі слів О.Вайчуса, необхідно негайно вжити заходів, щоб зберегти діяльність соціально-важливого об’єкта міста.
З приводу цієї інформації, у вівторок, 11 листопада, відбулася робоча зустріч за участю керівництва міста, представників виконавчих органів міської ради, керівництва лазні та зацікавлених осіб у вирішенні кризової ситуації, яка склалася на підприємстві.

Врахувавши усі пропозиції, які були висловлені на зустрічі, провівши нараду з керівниками компетентних відділів та управлінь, керівництвом міста було прийнято рішення, що у понеділок, 17 листопада, керівник КП «Дрогобицька лазня» має прозвітувати за фінансову діяльність підприємства, доповісти про суми та терміни заборгованості, і знайти кошти для погашення боргів. У протилежному випадку, керівнику загрожує звільнення. За словами керівництва міста, такий об’єкт є соціально важливим для дрогобичан, а причиною заборгованості, враховуючи усі можливості даного підприємства, є неефективний менеджмент та невміння стратегічного фінансового управління керівництва КП «Дрогобицька лазня».
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: