Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Служба автодоріг Львівщини обіцяє вчасний ремонт дороги Дрогобич-Довголука

Служба автодоріг Львівщини обіцяє вчасний ремонт дороги Дрогобич-Довголука
У службі автомобільних доріг Львівщини обіцяють доремонтувати ділянку дороги Дрогобич-Довголука. Під час засідання постійної комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку Львівської обласної ради голова комісії Михайло Задорожний наголосив, що кошти, які ЛОР виділила цьогоріч на ремонт доріг, не є повністю освоєні. Зокрема, підприємства, які виграють тендери, не справляються із поставленими званнями.

«На дорозі Дрогобич-Довголука зняли верхній шар асфальту. Там потрібно покласти 1200 тонн асфальту. Щоб це зробити, за словами підрядників, потрібно мінімум два тижні. Сьогодні пішла мряка, а завтра можуть початись дощі… Якщо не встигнемо цього року, на наступний потрібно буде більше коштів. Чому б не залучити ще когось до цих робіт?», – зазначив він.

Начальник Служби автодоріг Львівщини Юрій Лазаренко своєю чергою зауважив, що на іншому об’єкті вдалось покласти 1200 тонн асфальту за один день.

«Чи зможе так зробити цей підрядник, зараз я проаналізувати не можу. Але, зважаючи на погодні умови, у нього достатньо часу, щоб виконати ці роботи вчасно. Підряднику відомо, що він несе матеріальну відповідальність за те, що робить. У разі будь-яких збитків у нього не приймуть і, відповідно, не оплатять цих робіт, – підкреслив Юрій Лазаренко. – Якщо вони хочуть і надалі працювати на дорогах Львівщини, вигравати тендери, то в їхніх інтересах встигнути».


Він зазначив, що роботи на цій ділянці бере під свій контроль.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: