Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобицькій райраді пропонують тим, хто не хоче йти на війну, 30% доходу віддавати на армію

У Дрогобицькій райраді пропонують тим, хто не хоче йти на війну, 30% доходу віддавати на армію
Депутат Дрогобицької райради Володимир Мідянка пропонує тим чоловікам, котрі не хочуть зі зброєю в руках захищати країну, віддавати 20-30% доходу на потреби армії.

«Є люди, які від природи бояться армії не те, що війни, – каже В. Мідянка. – Багато хто шукає різні виходи, щоб від повістки відхреститись. І вихід знаходить, даючи кругленьку суму воєнкому, або лікарю. А може краще підвести законодавство так, щоб ці гроші не збагачували на біді країни недобросовісних чиновників, а офіційно йшли на потреби захисників».

На думку депутата, усі три сторони будуть певною мірою задоволені, крім тих, кому перекриють незаконний заробіток.

Цю думку поділяють чимало людей на Дрогобиччині. Так, мешканка Борислава Анна Луців вважає, що якщо чоловік не може воювати, то він зобов’язаний профінансувати військо, яке буде захищати його в той час, коли він робить свій бізнес».

«Час такий, – говорить А. Луців. – В Україні війна і не повинно бути так, що хтось «плаче, а хтось скаче».

Нагадаємо, що депутат Дрогобицької райради Володимир Мидянка – підприємець, небайдужа людина, який спільно з товаришами і громадою с. Новий Кропивник зуміли організуватись та постійно надають допомогу солдатам – і мобілізованим краянам, і добровольцям-нацгвардійцям, й іншим бійцям.

ДО ТЕМИ У Дрогобицькій райраді пропонують тим, хто не хоче йти на війну, 30% доходу віддавати на арміюЮрій Львівський.Взято з соцмережі "Контакти"

От і сталося. Після місяців безглуздого порожнього існування в хаосі сумнів і розчарувань вирушаю на схід. Все необхідне, крім бронежилета, роздобув за один день.
Беру з собою свіжонадрукований екземпляр "В сталевих грозах" Юнгера і спогади про ту, яка щиро вважала мене класним. Приїду--допишу докторську дисертацію, куплю чорний смокінг, наб'ю пику громадянам К, Г і Т і врешті одружусь.
Жартую, не одружусь.
Не в цьому році, принаймні.
З'явлюсь на Фейсбуці. Всі, хто в темі і кому я потрібен, знають через кого мене шукати.
Слава Перемозі. Далі буде.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: