Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Влада Трускавця знову готує населенню сюрприз – чергове підвищення тарифів

У Трускавці готуються до чергового підвищення тарифів, цього разу на вивезення сміття. Згідно проекту рішення, опублікованого на офіційному сайті мерії, зростання тарифу буде досить значним – населення платитиме за 1 м. куб. вивезених твердих побутових відходів аж 78 грн. 47 коп. Нагадаємо, що протягом останнього року трускавчани вже відчули на своїй шкірі суттєве подорожчання послуги водопостачання та водовідведення, здорожчали також плата за тепло, газ, радіо, телефон, зріс тариф на проїзд у внутрішньоміському транспорті, подорожчали ритуальні послуги. Підвищення тарифів на вивезення твердих побутових відходів проходить з ініціативи підприємства «Ком-Еко-Борислав», а в мерії міста-курорту називають це (як, до речі, і всі інші подорожчання) «вимогою часу».
Влада Трускавця знову готує населенню сюрприз – чергове підвищення тарифів
Цікаво, що в Трускавці вперто прив’язують тариф за вивезене сміття до кількості прописаних у помешканні осіб. Чим більша кількість тих, хто прописаний у помешканні, тим більше приходиться платити. Такий спосіб нарахування платні за вивезення сміття дає можливість уникати оплати в належній мірі тим ділкам, які проживаючи в чотирьохкімнатній квартирі чи маючи навіть по кілька квартир та утримуючи квартирантів, фактично сплачують за вивезення сміття сміховинно низьку суму. Очевидно, хтось дуже зацікавлений у такому способі нарахуванні тарифу, бо і цього разу можливість нарахування плати згідно площі помешкання у Трускавці навіть не розглядається.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: