Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобичі відбулися урочистості з нагоди 96-ї річниці створення ЗУНР

У Дрогобичі відбулися урочистості з нагоди 96-ї річниці створення ЗУНР
У п’ятницю, 31 жовтня, у приміщенні філармонії відбулася академія з нагоди 96-ї річниці створення ЗУНР.
Традиційно, захід розпочався виконанням державного гімну України.

Опісля, з вітальним словом до громади звернувся секретар міської ради — Тарас Метик. У своєму виступі він акцентував увагу на історичних подіях того часу, наслідки яких доводиться спостерігати ще й сьогодні. Також секретар міської ради згадав і про зрадників українського народу, ймення яких — москвофіли. Якщо провести паралель сьогодення і минулого, то ствердно можна сказати, історія має властивість повторюватися. На завершення Тарас Метик привітав переможців Фестивалю-конкурсу «Сурми звитяги».
Також присутніх у залі привітав новобраний депутат Верховної ради — Богдан Матківський. Пан Богдан зазначив, що сьогодні діти є взірцем любові до України та пообіцяв працювати так, аби не зрадити довіри виборців і зробити все можливе задля майбутнього України — підростаючого покоління.
Виступи художніх колективів, були наповнені талановитістю виконавців та патріотизмом.
Після перегляду усіх художніх номерів, можна стверджувати, що майбутнє у Дрогобича є. Варто, лишень, пам’ятати історію, аби не повторювати помилок!
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: