Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобичі відбувся XVIII регіональний турнір Бориса Подскоцького з гирьового спорту, присвячений Року Тараса Шевченка.

У Дрогобичі відбувся XVIII регіональний турнір Бориса Подскоцького з гирьового спорту, присвячений Року Тараса Шевченка.
Нещодавно у у спортивному залі Дрогобицького коледжу нафти і газу відбувся XVIII регіональний турнір Бориса Подскоцького з гирьового спорту, присвячений Року Тараса Шевченка, організований відділом фізичної культури і спорту за активного сприяння депутата Львівської обласної ради Михайла Задорожного.
На урочистому відкритті, учасників привітали директор коледжу нафти і газу Мирон Баб`як, головний суддя змагань, чемпіон України-2014 з гирьового спорту Ярослав Пиль, ст. викладач кафедри спортивних дисциплін педуніверситету Роман Кушнір, головний спеціаліст відділу фізичної культури та спорту Соломія Муцій.
В змаганнях взяли участь понад півсотні спортсменів, серед яких і майстер спорту міжнародного класу Іван Дерев`янко, який показав найкращий особистий результат в сумі двоборства 305 підйомів.
У командному заліку абсолютним переможцем стала команда Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (тренери В.Кізло, Р.Кушнір).
Серед ВНЗ І-ІІ р.а. перше місце здобула команда механіко-технологічного коледжу (О.Тарасюк, І.Яремчук), срібні нагороди отримав коледж нафти і газу (В.Петренко, О.Бішко), а бронзові нагороди - Дрогобицька філія ТОВ «Медичне училище «Медик» (Л.Проць, І.Крачун). Лише декілька балів забракло команді професійно-політехнічного ліцею (В.Карпин), щоб потрапити в призери.
Вперше на турнірі була проведена командна естафета. Чотири учасники від кожної команди виконували поштовх двох гирь одночасно протягом трьох хвилин. Найкраще з нею впоралися представники коледжу нафти і газу.
Не можна оминути увагою і виступ на турнірі наших уславлених ветеранів - Ігора Щура, Ярослава Пиля, Юрія Пустовіта, які наочно демонструють молоді приклад здорового способу життя, а також показові виступи представниць «слабкої статі» - Тетяни Венцик, Божени Спасенкової (обидві ДДПУ) і Тетяни Поліщук (ДКНГ).
Відділ фізичної культури та спорту виконкому Дрогобицької міської ради висловлює щиру подяку меценату змагань Михайлу Задорожному, дирекції коледжу нафти і газу, всім керівникам фізвиховання навчальних закладів, клубу атлетизму «Віта» та факультету фізичного виховання педуніверситету за допомогу і сприяння в організації даного турніру.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: