Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

ВІЙНА ВІЙНОЮ, АЛЕ ЗА ВОДУ – ПЛАТИ!

ВІЙНА ВІЙНОЮ, АЛЕ ЗА ВОДУ – ПЛАТИ!
Основна увага сьогоднішньої понеділкової наради Дрогобицької міської ради була акцентована на ситуації навколо напружених взаємовідносин Дрогобицького та Трускавецького водоканавлів. Ще б пак! Адже усі непорозуміння відбиваються на нас – споживачах послуг КП «Дрогобичводоканал». І те, що підприємство через заборгованість перед ПАТ «ЛЬвівобленерго» вже сьому добу знаходиться без енергопостачання, явно не на користь дрогобичанам. Бо ж відомо, що без води «… і ні туди – і ні сюди… »
Про стан справ на підприємстві доповідав сьогодні, 20 жовтня, керівник КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала. Він розповів, що станом на 1 жовтня поточного року заборгованість за спожиту електроенергію підприємства перед ПАТ «Львівобленерго» складала 2,4 мільйона гривень. Що спричинило таку заборгованість?

- З першого липня цього року Постановою Національної комісії щодо врегулювання на ринку комунальних послуг, було встановлено нові тарифи та ціни на послуги водопостачання та водовідведення . Якщо ми до першого липня жили погано – то з першого липня стали жити ще гірше. До такої проблематики нас привело стрімке зростання вартості послуг нашого підприємства для сусіднього міста Трускавець. Тепер з незрозумілих причин Трускавець практично з нами не розраховується. На сьогоднішній день заборгованість Трускавецького водоканалу, який є приватним підприємством, складає перед нами 5,4 млн. грн. Сьогодні в судових баталіях вже третій місяць перебувають позовні заяви на предмет визнання-невизнання дії нових тарифів для Трускавецького водоканалу. Але… Електроенергію ми споживаємо, воду ми подаємо… І за це потрібно розраховуватися… - Повідомив п. Роман присутнім.
Непорозуміння та пихатість адміністрації Трускавецького водоканалу «породили» нову проблему: відповідно від 13 жовтня, за попередженням ПАТ «Львівобленерго», управління підприємства КП «Дрогобичводоканал» фактично знаходиться без енергопостачання.
- З цього приводу я неодноразово зустрічався з керівництвом Львівської держадміністрації, де основна увага акцентувалася на врегулюванні стосунків та згладженні гостритх кутів з владою Трускавця та адміністрацією Трускавецького водоканалу. Позиція адміністрації звелася до констатації фактів. Мовляв, споживаєш – плати… Я неодноразово виїжджав на робочі наради у Трускавець, та крім звинувачень на адресу нашого підприємства, нічого путнього не почув (до публікації додається відео). – Резюмував свою розповідь Роман Миколайович.

Дрогобич очікує сьогодні чітких графіків щодо погашення заборгованісті за надання послуг від Трускавця. Згідно з цим графіком керівник Дрогобицького водоканалу вже втретє цього місяця буде погоджувати графік погашення заборгованості перед Львівобленерго. Про подальші події, які розвиватимуться між Дрогобицьким та Трускавецьким водоканалами ми обов’язково повідомимо наших читачів.
ДО ТЕМИ:
Начальник КП «Дрогобичводоканал», розповів про продовження фінансового конфлікту з ТзОВ «Трускавецький водоканал», яке має заборгованість 5,4 млн. грн. за надані йому послуги. Керівник КП «Дрогобичводоканал» стверджує, що ні міська рада Трускавця, ні водоканал не роблять ніяких активних кроків для повернення цих коштів, нестача яких у Дрогобицькому водоканалі робить його борговим заручником перед ПАТ «Львівобленерго». Ситуація критична і під загрозою стоїть питання повторного відімкнення Дрогобицького водоканалу від електроенергії, що призведе до припинення водопостачання Дрогобичу та Трускавцю.КП «Дрогобичводоканал», розповів про продовження фінансового конфлікту з ТзОВ «Трускавецький водоканал», яке має заборгованість 5,4 млн. грн. за надані йому послуги. Керівник КП «Дрогобичводоканал» стверджує, що ні міська рада Трускавця, ні водоканал не роблять ніяких активних кроків для повернення цих коштів, нестача яких у Дрогобицькому водоканалі робить його борговим заручником перед ПАТ «Львівобленерго». Ситуація критична і під загрозою стоїть питання повторного відімкнення Дрогобицького водоканалу від електроенергії, що призведе до припинення водопостачання Дрогобичу та Трускавцю.
За даними прес-слдужби Дрогобицької міської ради
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: