Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Депутат, який багато не обіцяє, але знає проблеми району "зсередини"

Депутат, який багато не обіцяє, але знає проблеми району "зсередини"
Вчора, 1 жовтня діючий депутат Львівської обласної ради (член фракції ВО «Свобода» в облраді, кандидат в депутати до Верховної Ради України Миихайло Задорожний проводив прес-конференцію, у якій взяли участь ЗМІ Дрогобича, Борислава, Трускавця та району.
Депутат, який багато не обіцяє, але знає проблеми району "зсередини"
Під час спілкування з журналістами Михайло Леонович, котрий балотується до ВР як самовисуванець, чималу увагу приділяв проблемам регіону. І це не дивно. Адже свого часу голова постійної депутатської комісії облради з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку Михайло Задорожний неодноразово зустрічався з громадами сіл Дрогобицького району. Депутат ніколи не стояв осторонь важливих і гострих питань села Почаєвичі, котрі не вирішилися б без його втручання. М. Задорожний долучився до вирішення питання транспортного сполучення із Почаєвичами. І також став на захист селян тоді, коли Дрогобицька РДА виділила землю за межами села з метою продати її через аукціон. А цю землю люди планували використати під цвинтар… Депутат, піднімаючи це питання на сесії обласної ради та під час зустрічей із керівництвом облдержадміністрації, допоміг людям повернути земельну ділянку, яка була вкрай необхідна громаді села. Поряд з тим, Михайло Задорожний взяв безпосередню участь в перемовинах, що стосувались ще одної земельної ділянки - площею 8 га, яку Дрогобицька РДА передала для ведення бізнесу людям, котрі відношення до почаєвицької громади не мають жодного. За його активної участі було прийнято рішення про те, що власники земельної ділянки, аби компенсувати збитки, вкладуть певні кошти в розвиток інфраструктури села.
Тож не дивно що ціла дискусія цього дня точилася між громадською активісткою Лідію Надкерничною та Михайлом Задорожним з приводу пасажирських перевезень Дробицького району (відео додається). Йшлося про цінову політику, дотримання графіків руху, перевезення пільговиків тощо. Не забував Михайло Леонович озвучити і проблеми міст Стебника та Борислава, яких загальноприйнято вважати зонами екологічного лиха. Вказав також і на шляхи вирішення даних проблем. За умови, якщо отримає перемогу на цьогорічних виборах (більш детально розкажуть читачам відеоматеріали прес-конференції з п. Задорожним).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: