Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Про тарифи, та альтернативні джерела водопостачання Трускавецького водоканалу

Про тарифи, та альтернативні джерела водопостачання Трускавецького водоканалу
Нещодавно в світлиці Трускавецької міської ради відбулася прес-конференція очільників ТзОВ «Трускавецький водоканал» - Володимира Возняка, генерального директора, та Петра Іванишина, виконавчого директора водоканалу.
На зустрічі з місцевими журналістами основними темами, які піднімалися були, безумовно, тарифна політика підприємства та тема відносин Дрогобицького водоканалу з Трускавецьким. Однак причиною для зустрічі стало, за словами Петра Іванишина, виконавчого директора ТзОВ «Трускавецький водоканал», неправдиве висвітлення інформації окремими журналістами міста Трускавця. Дехто з «акул» місцевої журналістики дозволив собі, не розібравшись, фактично розповсюдили перекручену інформацію стосовно формування тарифу на воду у місті Трускавці.
Відтак тариф у Трускавці не змінювався з 2008 року. 1 жовтня 2013 року місто Дрогобич значно підняло вартість води. Процес затвердження нового тарифу тривав не один місяць і лише 28 липня 2014 року він був введений. Весь цей час, не маючи змоги підняти тарифи, Трускавецький водоканал сплачував Дрогобицькому водоканалу за підвищеними тарифами, продаючи воду населенню за старими, що поглиблювало збитковість підприємства.
Основними причинами перегляду тарифу стало зростання витрат на його складові: збільшення вартості 1 куб. м покупної води на 18%, розміру мінімальної заробітної плати з 922 грн. до 1218 грн., ціни на електроенергію на 31,4%, цін на паливо-мастильні матеріали та інші матеріальні ресурси. На фоні зменшення реалізації підприємство переживає не найкращі часи. Також однією з проблем підприємства є заборгованість боржників, серед яких фігурують найбільші – санаторій «Карпати» та «Женева». Петро Іванишин назвав перспективним в роботі підприємства – пошук альтернативного джерела водопостачання та будівлю власних очисних споруд.
Взято з порталу "Джерела Трускавця"
My Webpage
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: