Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Благодійна допомога для антитерористичної операції не оподатковується

Благодійна допомога для антитерористичної операції не оподатковується
26 вересня набрав чинності Закон України від 02.09.2014 р. №1668-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги», яким тимчасово, на час проведення антитерористичної операції, благодійна допомога, що надається на потреби її проведення, звільняється від оподаткування податком на доходи фізичних осіб.
Відповідно до цього Закону суми коштів, отримані благодійниками – фізичними особами, які внесені до Реєстру волонтерів антитерористичної операції на банківські рахунки для надання благодійної допомоги на користь АТО, не включатимуться до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб.
Крім того, тимчасово, на період проведення АТО, без обмежень включатимуться до інших витрат звичайної діяльності платника податку на прибуток підприємств суми коштів або вартість спеціальних засобів індивідуального захисту (касок, бронежилетів, виготовлених відповідно до військових стандартів), технічних засобів спостереження, лікарських засобів та медичних виробів, засобів особистої гігієни, продуктів харчування, предметів речового забезпечення, а також інших товарів, виконаних робіт, наданих послуг за переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України, які добровільно перераховані (передані) для потреб забезпечення проведення АТО.
Також Закон регулює питання складання Реєстру волонтерів антитерористичної операції.
Інформаційно-комунікаційний сектор Дрогобицької ОДПІ
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

Сусідка 29 вересня 2014, 17:11
У Дрогобичі є активний сепаратист Вальваков, завжди їздить на велосипеді. Колись хвастався що має громадянство Росії. Відкрито веде агітацію за Росію. Ще мені відомо що він колишній військовий, служив у частині що на вул Трускавецькій.
Якщо тось може то дайте йому добрих копняків, або запхайте у мусорний бак тоту худобину.
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: