Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

"Вовки в овечих шкурах" - чи духовні особи?


26 вересня, погожої сонячної днини я взяла свою донечку, і вирушила в напрямку добровільного товариства захисту дітей-інвалідів «Надія», аби привітати керівника цього товариства Ірину Дзюрах з уродинами.
На подвір'ї мене привітно зустріли жіночки - членкині товариства, які між собою схвильовано вели бесіду... Вже біля дверей я почула несамовитий чоловічий крик. Коли увійшла до середини- побачила, як інші жінки та п. Ірина несуть молодого Василька, синочка Ірини Дзюрах. Їм допомогли літній чоловік та журналіст Юрій Федчак, який паралельно з тим, робив відеозйомки подій, що вразили мене в саме серце!
Потерпілий - син п. Ірини (дитина-інвалід) стверджує, що його побив прибічник директора благодійного фонду "Карітас" Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ Ігоря Козанкевича (з морально-етичних міркувань називати імені та прізвища не буду). Те ж саме він підтвердив у присутності правоохоронців, які відбирали цього дня у свідків покази.

На місце події приїхала й "Швидка". Лікар підтвердив, що у Василька - перелом руки, рука дитини сьогодні в гіпсі.
Боже! Яке звірство може причинити людина людині! Та ще й хто! Духовна особа, яка повинна захищати таку категорію населення, як діти-інваліди, опікуватися ними!
Я запитала в отця Ігоря: "Як Ви могли таке вчинити? Хіба Вам не соромно за свій вчинок?" На що п. Ігор мені відповів: "А Вам - не соромно за свій вчинок? Ви ж стоїте біля побитого хлопця. З Вас також можуть зробити звіра й монстра!".
"Вовки в овечих шкурах" - чи духовні особи?Нехай Бог розсудить - чому така несправедливість панує нині у "Надії", а ми надаємо нашим читачам відеосюжети, які підтверджують версії щодо побиття Оліньки та Василька (неповносправних діток) до яких причетні Козанкевич та його команда! . Попереднього разу, коли було побито Олю, підопічну "Надії", вона мирно стояла біля батуту, спостерігаючи, як веселяться та скачуть інші дітки...
Цього разу жертвою побиття став Василько - син самої Ірини Дзюрах. А наступного разу буде хто? Сама п. Ірина?


Я ніколи не повірю, що дитину-інваліда, яка горнеться до людей, можна намовити обзивати, бити, чи кусати священика. Та, навіть, якщо й допустити таку версію, яку висовують прибічники о. Козанкевича - не такі вже й страшні ці діти для самого отця Ігоря та його "свити". Нехай ті "овечки у вовчих шкурах" покажуть синяки, побої й переломи, які завдали їм бідолашні неповносправні дітки! Чомусь до певного періоду часу про загрозу, яку несуть відвідувачам "Карітасу" діти-інваліди "Надії" (молвляв, у товаристві є такі неповносправні, що в пориві своєї неадекватності, можуть вас побити...) навіть мови не могло бути. Я особисто знаю Олю, її маму, часто спілкуюсь з ними, тож відкидаю вищезгадану версію. Ніякої агресії з боку Олі до оточуючих людей я не бачила. Навпаки, дитина шукала в ближніх ласки та підтримки. Це саме стверджує і матрі Ольги.
Завершити розповідь хочу словами Юрія Федчака (атора відеосюжетів, у якого також є неповносправний син): "На жаль, як місцева влада, так і єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії Української Греко-Католицької Церкви Ярослав Приріз та вище керівництво БФ "Карітас" у Львові заплющують очі на постійні провокації лицемірного і брехливого, але на перший погляд статечного і розважливого "священика". Який ще Майдан треба провести у Дрогобичі, щоб честь нарешті не продавалася? Відповідь на ці запитання повинні дати як громада міста, так і керівники відповідних інституцій."
За такі слова "Карітас" від імені всієї Самбірсько-Дрогобицької єпархії має намір подати на п. Юрія до суду.
Ну що ж. На захист честі та гідності Юрія та правдивості його слів є кому стати! А духовенству, яке покриває ганебні вчинки своїх "отців", слід було б нагадати про те, що є ще Божий суд! Він не допустить цинізму, брехні, фальші, обману, підкупу ні з чийого боку (чи це буде позивач - чи відповідач). Бо Бог для всіх один - Всенаповняючий, Благий, але СТРАШНИЙ В СВОЄМУ ГНІВІ!
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: