Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Помер священик від Бога

Помер священик від Бога

25 вересня, перестало битися серце вірного сина української землі, поважаного у Дрогобичі священика, отця-василіянина Софрона Яциківа. Про це повідомили парафіяни громади Вознесіння Господнього в Дрогобичі, настоятелем якої був о. Софрон.
Помер заслужений для міста отець Софрон на 71-му році життя, 38-му році монашества та 23-му році священства. Кращі отці відходять і нема їх кому замінити. Похорон священика відбудеться в понеділок, 29 вересня, о 11.00. Вічна йому пам`ять.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

ПАРАФІЯНИНИ 29 вересня 2014, 14:33
Боже мій! Пам'ятаю, як ми купили покійному капці і светер (бо за речі мирські о. Софрон ніколи не дбав) і буквально насильно "натягли "отцеві ті речі на нього. Бо ж капці в духовника були геть стоптані, усі в дірках, а свитка на йому була благенька!
І ніколи покійний не хотів обновок, ніколи й не заікався про матеріальність! Не те, що нинішні священики теперішніх парохій! То не священики, то - заробітчани. Соромно вам, священики нинішні має бути за похорони, хрестини чи поминки! Ви гребете гроші з людей лопатами! А покійний не брав за похорони, чи хрестини ні копійки! Це може засвідчити вся громадя, яка ходить до Церкви, збудованої ОТЦЕМ СОФРОНОМ.
СПИ СПОКІЙНО, ОТЧЕ ДУХОВНИЙ, ТЕБЕ ЗА ТВОЇ ДІЛА І ВЧИНКИ ЧЕКАЄ ПРЕСТІЛ НЕБЕСНИЙ!
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: