Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

На Дрогобиччині є Гора Небесної Сотні

На Дрогобиччині є Гора Небесної Сотні

У селі Довге Гірське гора отримала найменування Небесної Сотні. Про це під час навчального семінару «Розвиток фірм туристичного та навколотуристичного сектора шляхом формування кластера військово-історичного туризму на базі пам`ятки І світової війни «Фортеці Перемишль», який відбувся в Дрогобичі, повідомив громадський діяч Хосе Турчик. Він поінформував, що історична назва цієї гори – Городок, проте за радянських часів її нанесли на карти як гору Горб. Люди ж називають цю гору Коньова.
Рішення про присвоєння горі імені Небесної ]Сотні було прийнято з ініціативи громад сіл Довге Гірське, Рибник та Майдан. Думку селян підтримала районна рада, згодом питання було вирішено на рівні Києва.
Біля підніжжя гори встановлено хрест, в який вмонтовано прогорілі камені з вулиці Інститутської в Києві. Завтра, 27 вересня, у Довгому Гірському на горі Небесної Сотні відбудеться Х ювілейна Хресна Дорога, повідомив Хосе Турчик.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: