Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

На Дрогобиччині освятили Пам’ятний Хрест на місці віднайдення останків 9 вояків УПА

На Дрогобиччині освятили Пам’ятний Хрест на місці віднайдення останків 9 вояків УПА
31 серпня, на околиці с. Старе Село Дрогобицького району відбулося освячення Пам’ятного Хреста, встановленого на місці віднайдення останків воїнів Української повстанської армії, полеглих в бою за волю України.

Сільський голова Андрій Сенів, депутат Львівської облради Михайло Задорожний та інші промовці наголошували, що подвиг цих героїв надихає покоління патріотів, яке сьогодні зі зброєю в руках протистоїть агресору на східних рубежах України.

На поминальному зібранні вирішено також встановити Пам’ятні Хрести на могилах вояків на Полі Скорботи у Дрогобичі, де їхні останки було перепоховано. «Якщо не вдасться це зробити до кінця року, то навесні обов’язково зробимо», – сказав обласний депутат Михайло Задорожний.

Нагадаємо, що 24 липня 2012 року комунальне підприємство Львівської обласної ради «Доля» виявило невідоме поховання 1944-1945 років біля с. Старе Село в Дрогобицькому районі. Під час розкопок було знайдено останки дев’ятьох вояків УПА. За словами директора КП ЛОР «Доля» Святослава Шеремети, це унікальна знахідка, так як такої кількості останків вояків УПА в одному похованні на Львівщині ще не знаходили.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: