Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Дрогобицька мерія оскаржила рішення судів щодо поновлення на роботі екс-мера і секретаря ради

Дрогобицька мерія оскаржила рішення судів щодо поновлення на роботі екс-мера і секретаря ради
Дрогобицька міська рада оскаржила у Львівському апеляційному адміністративному суді рішення Дрогобицького міськрайонного суду щодо поновлення Олексія Радзієвського на посаді Дрогобицького міського голови. Про це журналістам повідомив депутата міської ради Михайло Ваврин. За його словами, міська рада також подала касаційну скаргу на рішення Львівського апеляційного адміністративного суду щодо поновлення Тараса Метика на посаді секретаря Дрогобицької міської ради. Тим часом, як сповістив на учорашній оперативній нараді в Ратуші секретар міської ради, в.о. міського голови Роман Курчик, нібито Олексій Радзієвський у п’ятницю, 15 серпня, виходить на роботу.
Як сьогодні стало відомо, дрогобицьке громадське об’єднання «Майдан» скликає на завтра нараду з керівниками політичних партій, представлених у міській раді, на якій планують обговорити політичну ситуацію в місті у зв’язку з рішеннями судів про поновлення на посадах екс-мера і секретаря міськради.
Нагадаємо, що 25 лютого ц.р. сесія міської ради переважною більшістю голосів підтримала заяви міського голови Олексія Радзієвського і секретаря ради Тараса Метика щодо складання ними повноважень. Посадовці оскаржили рішення сесії в Дрогобицькому міськрайонному суді. 5 серпня суд поновив О. Радзієвського на посаді міського голови. Що стосується Т. Метика, то суд скасував рішення, яким було задоволено його заяву, але на роботі не поновив. Колишній посадовець оскаржив рішення дрогобицького суду у Львівському апеляційному адміністративному суді, який вирішив поновити його на посаді.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: