Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобичі за ухвалення незаконних рішень до відповідальності притягнуто суддю

У Дрогобичі за ухвалення незаконних рішень до відповідальності притягнуто суддю
Як інформує прес-служба прокуратури Львівської області, завершено досудове розслідування у кримінальному провадження щодо судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області про постановлення ним неправосудних рішень та службового підроблення за ч. 2 ст. 375, ч. 1 ст. 366 КК України.

Розслідуванням встановлено, що суддя упродовж 2011-2012 років своїми неправосудними рішеннями у цивільних справах фактично розпорядився нерухомим майном, що розташовано на території міста Львова, чим створив передумови до його вибуття з комунальної власності.

Так, слідством установлено 5 випадків ухвалення суддею завідомо неправосудних рішень про закриття провадження у справах у зв’язку з визнанням мирових угод, на підставі яких за фізичними особами, які виступали фіктивними сторонами у справах, визнано право власності на 12 приміщень загальною площею майже 2,5 тис кв. м. та загальною вартістю понад 3,5 млн. грн., розташованих на території м. Львова та належних територіальній громаді міста. Запобіжним заходом підозрюваному обрано заставу та ініційовано питання про відсторонення його від посади. Обвинувальний акт скеровано до суду.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: