Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Дитяча лікарня повинна бути дитячою лікарнею! /Відкритий лист до міського голови Трускавця/

Захист материнства та дитинства в Україні є пріоритетним, що регламентується законами, законодавчими актами та є складовою європейського суспільства. В силу певних обставин у місті Трускавці склалася така ситуація, що місто залишилося без закладу, який надавав би стаціонарну допомогу дітям.
В 1990 р. відкрився комплекс медичного призначення для дітей, дитяча консультація з басейном, кабінетами фізпроцедур, тренажерним залом, з`єднаним переходом з дитячим стаціонаром – мрія кожного міста, гордість для обласного відділу охорони здоров`я. В час так званих «реформ» медицини з долученням певних чиновників-реформаторів, які байдужі до проблем охорони материнства та дитинства, будівля дитячого стаціонару на сьогоднішній день була доведена до нуля, щоб потім без проблем віддати її вигідному інвестору, а самим мати з того зиск.

Тільки байдужі, морально та духовно інертні люди можуть схилятись до таких речей. Наші малі громадяни вправі мати належне і в повному об`ємі медичне забезпечення і в цьому питанні не повинно бути дискусій. А тому, шановний голово, дитячий комплекс, збудований в 1990 р., дитяча консультація, стаціонарне відділення повинні функціонувати і надавати дітям медичну допомогу.
При господарському підході і декларуванні гасла «Чесна влада – заможна громада» можна цього досягнути. В місті повинна надаватись повна медична допомога як породіллям, пільговим категоріям населення, пенсіонерам, так і дітям. А підтримка громади буде доказом того.
Розраховую на Ваше розуміння і підтримку.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: