Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Апеляційний суд поновив Тараса Метика на посаді секретаря дрогобицької міськради

Вчора, 23 липня, львівський апеляційний адміністративний суд поновив на посаді екс-секретаря дрогобицької міської ради Тараса Метика. За словами представників громадського об'єднання "Дрогобицький майдан", рішення про поновлення Т.Метика на посаді оскаржать у вищій судовій інстанції.
Разом з тим, "Дрогобицький майдан"" звернувся до Степана Брацюня - голови політичної партії "Конгрес українських націоналістів", членом якої є Тарас Метик, з пропозицією виключити його з лав партії, а також ініціювати процедуру відкликання депутата дрогобицької міської ради Тараса Метика. Прохання щодо позбавлення Тараса Метика депутатського мандата також надіслано до дрогобицької міськради.

Активісти "Майдану" налаштовані піднімати громаду, щоб не допустити повернення екс-секретаря у кабінет.

Нагадаємо, що 25 лютого секретар міськради Тарас Метик написав заяву на звільнення, зазначивши у ній, що зробив він це на вимогу "Майдану". Цього ж дня депутати проголосували за його звільнення. Дрогобицький міськрайонний суд скасував рішення сесії про звільнення Т.Метика з посади секретаря міськради. Однак на посаді його не поновив.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: