Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Пани чубляться – а в мужиків чуби тріщать!

Пани чубляться – а в мужиків чуби тріщать!
Обуренню керівника ВО «Майдану» Тараса Кучми після понеділкової наради у Дрогобицькій Ратуші не було меж!
Мовляв, минуло більше чотирьох місяців з часу обрання нового керівництва місцевої влади. А толку – ніякого!
- Не змінено навіть керівників тих служб (і, насамперед, комунальних), які завалювали роботу систематично. А гідра починає піднімати голову і діяти проти ідей та засад ВО «Майдану» (тут мається на увазі новоутворену депутатську групу «За Майдан»). Що заважає Вам, як керівнику Дрогобицької міської ради бодай поміняти тих керівників? – З обуренням звернувся п. Кучма до Романа Курчика.

У свою чергу секретар Дрогобицької міської ради Роман Курчик заявив, що критикувати усі можуть (а найбільше це любить робити активіст Володимир Кондзьолка), а от показати результати праці – не всі. Тим більше, у такий буремний для України час.
Особисто мені до болю сумно було чути обурення з уст п. Кучми. Бо більшість членів виконкому, і секретаря ради було обрано саме з ініціативи ВО «Майдану»! То на кого ж вони тепер нарікатимуть за недоліки та недоопрацювання? Та самі на себе!
Громадськість Дрогобича своє обурення висловлює на ЗІК (що підтверджено відеоматеріалами), бо ні «Дрогобицький Майдан», ні нова влада їх просто не чує! Або не хоче чути!
Тож нарікання дрогобичан на те, що влада міняється, а результатів роботи немає ніяких – є абсолютно доречними та очевидними. І, до речі: хто заважав тому ж «Майдану» ініціювати зняття з посад керівників служб, які слугували минулій владі? Очевидним також є і той факт, що протистояння між депутатським корпусом та новообраною владою відбивається, насамперед, на мешканцях Дрогобича. Бо саме вони найбільше потерпають від бездіяльності місцевого самоврядування. От і пригадується мені мимоволі народна мудрість: «пани чубляться – а в мужиків чуби тріщать!».
Я також потерпала від зверхності й цинізму колишнього мера Дрогобича Олексія Радзієвського, і щиро бажаю, аби усе змінилося на краще. Знаю, що за такий корткий термін часу поміняти те, що розвалювали роками - нереально. Але, спостерігаючи за реаліями сьогодення, бачу, що місцеві політики навіть не прагнуть змінити щось до кращого! Не мають ані найменшого бажання працювати задля добробуту громади міста! А тільки бавляться у популізм...
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: