Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Трускавчани обурені бездіяльністю місцевої влади

Трускавчани обурені бездіяльністю місцевої влади
Друга хвиля подорожчання вартості проїзду на маршруті Трускавець – Дрогобич викликала цілком зрозуміле обурення багатьох трускавчан, які часто користуються цим маршрутом. Ціна проїзду із Трускавця до Дрогобича з 3 гривень підскочила до 3,75, а останнього тижня аж до 4,50, тобто на 50% від початкової вартості проїзду. Люди обурені тим, що міська влада Трускавця абсолютно нічого не робить, щоб вплинути на знахабнілого перевізника-монополіста. Це питання обіцяють підняти на сесії Трускавецької міської ради, яка має відбутися найближчого четверга, 24 липня.
Незадоволені жителі Трускавця і подорожчанням проїзду на внутрішньоміських маршрутах Трускавця. Нагадаємо, що це подорожчання виявилося найсуттєвішим у регіоні – аж на 66,6% (з 1,50 грн. до 2,50 грн.). Втім, тут люди мали можливість застосувати ефективну тактику бойкоту і рентабельність на трьох маршрутах різко впала, а кількість доходів підприємства після підвищення вартості проїзду навіть скоротилася. В той же час комунальний автобус, який вряди-годи виїжджає на маршрут, взагалі працює у збиток, інформує наше власне джерело. Не виключено, що вартість проїзду по Трускавці внаслідок бойкоту мешканців може зменшитися на 50 копійок (з 2,50 грн. до 2 грн.) – принаймні такий варіант спільно розглядають і перевізник, і представники міської влади Трускавця. А от на Дрогобич ціна не зменшиться, якщо трускавецькі владці не застосують радикальних дій.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: