Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Другий випадок загибелі дитини у канікулярний час!!!

Другий випадок загибелі дитини у канікулярний час!!!

15 липня на щотижневу апаратну нараду міського голови був запрошений начальник відділу ДАІ Бориславського МВ ГУМВС України у Львівській області Роман Садлівський. Після озвученої ним доповіді, міський голова Володимир Фірман повернувся до випадку загибелі хлопчика в ДПТ на початку липня.

Хлопчик хотів перебігти дорогу між двома пішохідними переходами, ззаду автобуса та легкового автомобіля, навіть не пересвідчившись в безпечності переходу проїзної частини дороги та відсутності транспорту на ній. Вантажний бус «Мерседес» зачепив школяра боковим дзеркалом і хлопчика, розвернувши, кинуло під заднє колесо. Автомобіль рухався у напрямку Трускавця зі швидкістю, як вказав сам водій, близько 60 км за годину. На іншому боці дороги стояв батько дитини. Запис з цифрового відеореєстратора надав слідству випадковий очевидець.


«Це потрібно згадувати, про це потрібно говорити.» - наголосив міський голова Володимир Фірман. – «Адже цьогоріч ми маємо вже другий випадок, коли в канікулярний час гине дитина. Педагогічний колектив навчальних закладів та батьки повинні сумлінніше ставитись до профілактичних бесід щодо безпеки дорожнього руху та обережності дітей загалом».
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: