Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

ПОЛЕГЛИХ ЗА ВОЛЮ УКРАЇНИ НАШИХ КРАЯН ІГОРЯ БОРИСА ТА МАР’ЯНА ДИШЕЛЯ ПОХОВАЮТЬ НА ПОЛІ СКОРБОТИ, НА АЛЕЇ СЛАВИ

Тихо плаче Україна сльозами і кров’ю
Кат будує своє "завтра" на горі людському!
Гiрко плаче Україна і тяжко ридає.
Своїх синів,що померли, сльозами вмиває
Плаче ненька Україна, плаче кожна мати -
та, що сина відправила волю здобувати.

Т. Г. Шевченко.


Сьогоднішня понеділкова нарада у Дрогобицькій Ратуші розпочалась хвилиною мовчання. Дрогобич, Стебник, та й уся Вкраїна, скорботно схиляє голову, оплакуючи втрату дрогобичанина Ігоря Бориса (1983 р.н.) та стебничанина Мар’яна Дишеля (1970 р.н.), які полягли під Зеленопіллям Луганської області під час антитерористичної операції.

Як відзначив в.о. міського голови Дрогобицької міської ради Роман Курчик, тіла вбитих захисників вітчизни привезуть до Дрогобича наприкінці тижня. Родичі загиблих поїхали на впізнання тіл. За попередньою домовленістю з родинами Героїв, було вирішено поховати наших краян на місцевому кладовищі, що розміщене на вул. 22 Січня – на Полі Скорботи, де знаходиться Алея Слави. З усіма почестями. Родини загиблих погодилися з пропозицією.

Небайдужі краяни долучилися до збору коштів, аби фінансово допомогти родинам загиблих воїнів, що полягли за Волю України.
Нагадаємо, що за попереднім повідомленням Міноборони, загиблих було значно більше, аніж 19 чоловік, про це кажуть й українські військові. Про смерть наших краян є офіційне підтвердження військкомату.

Як стало відомо редакції СВ, сім'я Мар'яна Дишеля вирішила все-таки хоронити загиблого героя в Стебнику, поближче до дому.
Вікторія Лишик, для інтернет-газети "Стебницькі Вісті"
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

007 17 липня 2014, 17:48
А товарищ кекс-Гриценко приїдуть? Чого? Піаритися? Набирати 35-40 тисяч нових жертв (у нас родинники депутатів не мешкають- шукайте ті 35-40 тисяч за кордоном- у мажорних фазендах)?! Чи покекситися?
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: