Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У планах керівництва історичного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка є створення екскурсійного маршруту

У планах керівництва історичного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка є створення екскурсійного маршруту
Вже п’ятий рік поспіль студенти історичного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І. Франка здійснюють розкопки в місцевості Тептюж. Про це ЗМІ повідомив декан історичного факультету ДДПУ, професор Леонід Тимошенко. Як розповів безпосередній керівник розкопок, професор Богдан Лазорак, студенти виявили залишки городища домонгольського періоду. Є цікаві знахідки і є надія, що їх буде ще більше, адже розкопки триватимуть ще два тижні. Археологічна практика є обов’язковою для студентів історичних факультетів, вона дає можливість наочно зіткнутися із речовими пам`ятками різних епох та зрозуміти, наскільки потрібною є праця археологів для розуміння історичного процесу.
Нагадаємо, що Тептюж знаходиться між Дрогобицькими Млинками, селом Модричі та Бориславом. У планах керівництва історичного факультету є створення екскурсійного маршруту, який би популяризував нашу минувшину. Неподалік від місця розкопок знаходяться також об’єкти Дрогобицького сільзаводу, які теж можуть бути цікавими для туристів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: