Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Тарас Метик оскаржив постанову Дрогобицького міськрайонного суду

Тарас Метик оскаржив постанову Дрогобицького міськрайонного суду
Екс-секретар Дрогобицької міськради Тарас Метик подав апеляцію до Львівського апеляційного адміністративного суду на постанову Дрогобицького міськрайонного суду, якою йому відмовлено у поновленні на посаді. Екс-посадовець сподівається, що вища інстанція допоможе з’ясувати істину в справі, що зайшла в глухий кут.

Нагадаємо, що 10 червня у Дрогобицькому міськрайонному суді відбулося завершальне засідання за позовом Тараса Метика про визнання протиправними дій Дрогобицької міської ради щодо скликання та проведення позачергової сесії, яка прийняла рішення про звільнення його з посади секретаря ради.

Вимоги позивача у засіданні під головуванням судді Лева Медведика задоволено частково. Зокрема, в постанові суду йдеться: «Визнати протиправними та скасувати рішення Дрогобицької міської ради №1283 від 28.02.2014 року та рішення №1286 від 28.02.2014 року в частині пункту 1.3.».

До речі, у рішенні сесії №1283 йдеться про дострокове припинення повноважень секретаря ради Т. Метика, а в пункті 1.3 рішення №1286 – про виведення його зі складу виконавчого комітету міської ради.

Також у постановляючій частині зазначено: «В решті позову відмовити». Решта позову – це, власне, вимога Т. Метика щодо поновлення його на посаді.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: