Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Тарас Кучма подав до суду на екс-мера Дрогобича Олексія Радзієвського

Тарас Кучма подав до суду на екс-мера Дрогобича Олексія Радзієвського
Попри двояке ставлення ЗМІ щодо адвокатської діяльності правника Анатолія Мацея, все-таки справу у позові колишнього секретаря Дрогобицької міської ради до самої міськради (а нині посаду секретаря ради обіймає голова «Народної Ради» Роман Курчик, за якого шляхом таємного голосування віддали голос 29 народних обранців) він виграв. З чим адміністрація сайту «Life Info»його вітає! Позов Тараса Метика щодо поновлення його на посаді секретаря Дрогобицькорї міської ради потерпів фіаско. Тож постійний консультант із правових питань часопису «Галицька Зоря» адвокат Анатолій Мацей, на мій розсуд, гідний поваги.
Чи ЗМІ, які поливають п. Мацея брудом, виконують чиєсь політичне замовлення, будуть встановлювати компетентні правоохоронні органи та суд? Бо, судячи з розмови з п. Мацеєм, правник не має наміру «подарувати» такий піар замовникам публікацій, що ображають його честь та гідність. Адміністрацію нашого сайту, передусім, цікавить думка самого п. Мацея з приводу судових «катавасій» екс-голови Дрогобича та секретаря ради до Дрогобицької міської ради.
- Пане Анатолію, судові дебати щодо позову екс-секретаря Дрогобицької міської ради Тараса Метика до міськради щодо поновлення його на посаді завершилися невдачею для п. Тараса. Суд не поновив п. Метика на посаді секретаря ради, а отже відмовив у тій частині позовної заяви. Яка Ваша думка з цього приводу?
- За час судового процесу, який був висвітлений у засобах масової інформації, пересічному громадянинові неважко було зрозуміти, що позов п. Метика був абсолютно безпідставним. Жодних правових підстав для його задоволення не було. Основний акцент позивач поставив на тому, аби суд поновив його на колись обійманій ним посаді секретаря міськради і стягнув з Дрогобицької міської ради кошти за час вимушеного прогулу.
Як відомо, 10 червня 2014 року Дрогобицьким міськрайонним судом було проголошено Постанову (справа № 442/200/14-а 2-а/442/95/2014, головуючий суддя Лев Медведик) де позов задоволено тільки частково, і в частині позовних вимог щодо поновлення п. Метика на посаді секретаря Дрогобицької міської ради і стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу було відмовлено. Тобто, це завдання, яке ставила Дрогобицька міська рада в судовому процесі, виконане стовідсотково. Вимоги позивача не задоволено, на посаді не поновлено. Ймовірно, що позивачем буде подана апеляція в обласний суд з приводу вищезгаданих позовних вимог у 10-денний термін.
- А як же ухвала суду, яка скерована на ім’я начальника Дрогобицького міського відділу міліції з приводу рослідування справи щодо політичного тиску на п. Метика з боку ВО «Майдан» (зокрема Володимиром Кондзьолкою та Тарасом Кучмою)? Тарас Михайлович стверджує, що 25 лютого 2014 р. (під час позачергової сесії Дрогобицької міської ради) саме Кучма та Кондзьолка «правили балом» і налаштували громаду Дрогобича проти нього...
- Основна мотивація позовної заяви п. Метика базувалася на тому, що на нього чинився психологічний тиск з боку ВО «Майдану» щодо складання повноважень секретаря міськради. Це було оголошено в судовому засіданні, оскільки справа є політичною, і має політичне підгрунтя. Тому суд цілком законно виніс окрему ухвалу на ім’я правоохоронних органів з метою перевірки даних фактів і у випадку виявлення ознак злочину буде порушено справу кримінального провадження. Адже тепер, згідно норм Кримінально- процесуального кодексу, повинно бути порушене кримінально-процесуальне провадження. П. Метик буде ходити в міліцію, буде давати пояснення, правоохоронці будуть здійснювати перевірку, встановлюватимуться особи, які спричинили тиск на п. Метика.
Як нам відомо, під час судового засідання, яке провадилось по справі про поновлення на роботі колишнього міського голови Дрогобича Олексія Радзієвського, сам п. Радзієвський чітко сказав, що при написанні ним заяв 25 лютого 2014-о року на нього чинили тиск п. Кондзьолка і п. Кучма.
- Як відреагував сам Тарас Кучма на таке звинувачення?
- На даний час вже відкрите провадження у Дрогобицькому міськрайонному суді за позовом голови ВО «Майдану» Тараса Кучми до екс-мера Дрогогбича Олексія Радзієвського «Про образу честі, гідності та ділової репутації» та щодо спростування інформації, яка не відповідає дійсності. Відшкодування моральної шкоди виставлена у розмірі 20-и тис. грн. Справа слухається під головуванням судді Андрія Хомика і призначена на 19 червня цього року.
У випадку, якщо правоохоронні органи не підтвердять факт психологічного тиску на п. Метика зі сторони ВО «Майдану» на час написання ним заяви 25 лютого 2014 року, це буде означати те, що добродій Метик, ймовірно, дав завідома неправдиві покази під час судового засідання. А це тягне за собою кримінальну відповідальність.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарі

Анатолій Мацен 16 червня 2014, 14:51
Вікторія, не все так просто, як Ви думаєте... якщо якась людина є аферистом то нічого його не виправить
  • Подобається
  • 0
Метик Тарас 17 червня 2014, 21:01
Вікторія, Ви краща! Молодець. Так тримати.
Ця банда має бути в тюрмі.
  • Подобається
  • 0
Natali 28 червня 2014, 23:23
Чесність і порядність має перемагати.Так тримати
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: