Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Борислав слід визнати зоною надзвичайної екологічної ситуації та почати рятувати місто

Оголосити місто Борислав зоною надзвичайної екологічної ситуації та невідкладно ініціювати розроблення та забезпечення реалізації Державної цільової програми невідкладних заходів із запобігання загостренню техногенного навантаження та соціальної напруги у місті. З таким депутатським запитом до прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка звернувся народний депутат України Роман Ілик.
«Місто Борислав відоме як один з найстаріших центрів нафтовидобутку у світі. За час експлуатації родовища на території міста пробурено понад 2 тис. свердловин та викопано близько 20 тис. шурфів-колодязів. Станом на сьогоднішній день техногенно-екологічна ситуація міста надзвичайно складна. На території міста склалися несприятливі інженерно-геологічні та екологічні умови для забудови, провадження господарської діяльності та проживання населення», - зазначає парламентар.
Нардеп переконаний: заходи щодо подолання екологічних та соціальних наслідків довготривалого видобутку нафти та озокериту на території міста Борислав слід вживати невідкладно – з тим, щоб знизити рівень загазованості території та попередити, мінімізувати і ліквідувати негативні екологічні наслідки довготривалого видобутку.
«Попередня злочинна влада мешканців міста «годувала» обіцянками. Маємо надію, що тепер ситуація зміниться, місто буде оголошено зоною надзвичайної екологічної ситуації, а також що буде нарешті розроблено і реалізовано Державну цільову програму невідкладних заходів із запобігання загостренню техногенного навантаження та соціальної напруги у місті», - підкреслив Роман Ілик.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: