Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Всіх українських миротворців можуть повернути для участі в АТО.

Всіх українських миротворців можуть повернути для участі в АТО.
У Генеральному штабі Збройних сил не виключають повернення всіх українських миротворців для участі в АТО. Про це заявив представник Генштабу, полковник Андрій Ординович. "Критичної необхідності повернути зазначені підрозділи немає. Але ми перебуваємо в готовності, і є розроблений план для того, щоб повернути, якщо це буде треба і буде рішення найвищого політичного керівництва держави", - розповів він.
Водночас він пояснив, що рішення про повернення миротворців, задіяних у місіях ООН, належить до компетенції міністра оборони, Верховної Ради, верховного головнокомандувача, в. о. глави держави. "Якщо ситуація буде загрозливішою, буде ескалація і буде ухвалено політичне рішення, щоб їх повернути, ми це завдання виконаємо залежно від того, як ми досягнемо консенсусу з ООН", - зазначив Ординович. Він уточнив, що на сьогодні в різних миротворчих місіях у світі беруть участь 750 українських військових.
Раніше повідомлялося, що батальйон "Донбас" оголосив мобілізацію добровольців для складних бойових завдань.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: