Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У міській раді нагороджували талановитих дітей Дрогобича та Стебника

У міській раді нагороджували талановитих дітей Дрогобича та Стебника
У четвер, 29 травня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, у сесійній залі Дрогобицької міської ради відбулася зустріч секретаря міської ради Романа Курчика та першого заступника міського голови Івана Даціва з обдарованими та талановитими дітьми міст Дрогобича та Стебника.
Двадцять вісім учнів 1-4 класів отримали цього дня грамоти і книги за свою успішність, талановитість та обдарованість.
Окрім того, грамоти і подарунки одержали 82-є дітей, які брали участь у конкурсі «Портрет моєї матусі». Перше місце між собою розділили 18 юних художників, друге — 26, третє — 23.

Дітей та батьків привітав в.о. міського голови Роман Курчик, який побажав дітям вчитися, розвивати свої таланти і бути гідними синами і дочками українського народу. Батькам, у свою чергу, подякував за те, що виростили і виховали таких талановитих юних дрогобичан та стебничан.
Захід підготували працівники відділу сім’ї, молоді та туризму Дрогобицької міської ради. Особлива подяка депутату Дрогобицької міської ради Ігорю Хом’яку за надану фінансову підтримку.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: