Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Книгарня "Каменяр" пішла з молотка

Книгарня  "Каменяр" пішла з молотка
Як поінформували адміністрацію нашого сайту власні джерела, управління комунальних ресурсів Дрогобицької міської ради, що відстоювало інтереси власності громади міста Дрогобича, не змогло захистити майно громади міста від дерибану. Йдеться при приміщення "Каменяр".
Дрогобицька міська рада програла Вищий господарський суд у праві розпоряджатися приміщенням книгарні «Каменяр», тобто своїм майном. «Дрогобичани неодноразово шляхом збору підписів із залученням ЗМІ вимагали від дрогобицької влади поставити крапку у незаконній приватизації книгарні та її збереження, але влада залишилася глухою до громадськості! Якщо зараз Дрогобицька міська рада на чолі з виконавчим комітетом не зробить рішучих кроків у протистоянні відчуження книгарні “Каменяр”, тоді така рада не має права на існування і повинна саморозпуститися. Два роки я добивався збереження та оновлення єдиної комунальної книгарні “Каменяр” в Дрогобичі. Десятки депутатських запитів, виступи на сесіях, наполягання на діях чиновників у покращенні фінансового стану книгарні… Та, на жаль, всі наміри залишилися непочутими та проігнорованими! Останню відписку, яку я отримав місяць тому про те, що питання книгарні під пильним контролем влади. Результат не заставив себе довго чекати – судова тяганина за право заволодіти книжковим магазином дійшла плачевного кінця. Час заявити громадськості про свою позицію на сесії Дрогобицької міської ради, яка запланована на 28 травня», – коментує ситуацію депутат Дрогобицької міської ради Сергій Гориславський.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: