Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Дрогобичі ціни на воду зростуть до 7,5 гривень, у Трускавці – до 12

Дрогобичі ціни на воду зростуть до 7,5 гривень, у Трускавці – до 12
У Дрогобичі планують запровадити нові тарифи на водопостачання та каналізування. Про це 19 травня під час понеділкової наради в Ратуші повідомив директор департаменту міського господарства, заступник міського голови Іван Лепкий. Очікується, що ціна за воду для дрогобичан зросте на близько 15% і становитиме 7 грн. 61 коп. за1 м. куб. Ця новина вже викликала неоднозначну реакцію у дрогобичан – багато з них вважає, що в час тотального зубожіння населення та відсутності нормального заробітку у місті через зупинку головних промислових підприємств тарифи варто заморозити і не піднімати.

Проте мешканцям Дрогобича ще досить пощастило у порівнянні із мешканцями Трускавця. Жителям курортного міста місцева влада на чолі з Р. Козиром готує підняття тарифів на водопостачання та водовідведення аж на 63,9% і вартість1 м. куб. води становитиме для трускавчан 12 грн. 06 коп., тобто майже вдвічі дорожче від дрогобичан і навіть значно дорожче від мешканців Борислава, де вартість водопостачання традиційно найвища в регіоні.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: