Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

На мості між населеними пунктами с. Рибник та Довге Гірське утворилось провалля та підмито опори збоку с. Довге Гірське

У родинному селі Івана Франка Нагуєвичі внаслідок проливних дощів підтоплено 150 будинків і стільки ж дворів. Великої шкоди завдала стихія ТзОВ "Перше травня", де рівень вони в р.Бистриця піднявся до позначки 7 метрів. Тут затоплено 47 га вівса, 54 га пшениці, 41 га ріпаку, 115 га сіяної трави, 167 га пасовищ та 503 га сінокосу.

Ці цифри було озвучено вчора, 19 травня, на засіданні районної комісії з надзвичайних ситуацій.

За словами першого заступника голови райдержадміністрації Степана Рудницького, робоча група завершує визначення обсягів завданої стихією шкоди 15-16 травня. За опрацьованими даними, всього в районі було підтоплено 341 будинок та 766 дворів, підмито 4 мости, пошкоджено дороги. У воді опинились 382 га посівів, 167 га пасовищ та 503 га сінокосу. У с.Смільна була загроза підмивання цвинтаря. На мості між населеними пунктами с. Рибник та Довге Гірське утворилось провалля та підмито опори збоку с. Довге Гірське, що змусило зупинити рух транспорту.

Районна адміністрація разом з сільськими і селищними радами здійснюють невідкладні заходів із ліквідації наслідків стихійного лиха.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: