Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Дощовими опадами у Дрогобичі було затоплено Станцію переливання крові

Дощовими опадами у Дрогобичі було затоплено Станцію переливання крові
Стихія, що "розгулялася" 15-16 травня на Львівщині, завдала відчутних збитків мешканцям Дрогобича. Про це, сьогодні, 19 травня, повідомив під час наради у Ратуші начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Дрогобицької міської ради Микола Летнянчин.
- Опади у вигляді сильної зливи суттєво зашкодили об'єктам житлово-комунального комплексу освіти, культури, медицини.
16 травня у Дрогобицькій міській раді засідала комісія з питань надзвичайних ситуацій, на якій було заслухано керівників житлово-комунальної сфери, освіти, медицини, культури. Вони доповідали про стан справ у місті, про наслідки стихії. Комісією з питань надзвичайних ситуацій виявлено, що тільки у приватному секторі Дрогобича підтоплено 60 будинковолодінь (18 з них - затоплено вище підлоги, вода у помешканнях сягала більше півметра від підлоги).
Дощовими опадами знищено побутові прилади, речі домашнього ужитку. - Доповів на нараді Микола Лернянчин. І зауважив, що у приміщенні Станції переливання крові вода затопила перший поверх. В результаті підтоплення, вийшли з ладу три холодильника, у яких зберігалася донорська кров.
На вул. Бориславській стихією майже знищено кафе "Ельдорадо" яке через підтоплення просто "плавало" у фекаліях. А загалом, у багатоквартирних будинках Дрогобича суттєво пошкоджено покрівлю, в результаті чого було затоплено квартири. У багатьох з яких був зроблений євроремонт.
Як повідомив п. Микола, аби хоч якось зарадити "витівкам" стихії, з місцевого резерву було виділено кошти на придбання паливно-мастильних матеріалів (левова частка коштів пішла на придбання бензину та соляри, придбано також рулони покрівельних матеріалів для ремонту дахів будинків). Заправленою технікою вдалося відкачати воду воду з підвалів багатоквартирних будинків та будинків приватних секторів. А також "повідкачувати" брудну дощову воду з декількох криниць мікрорайону Млинки.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: