Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

Керівники відділів Дрогобицької міської ради відзвітували про свою діяльність. І загалом - "відстрілялися"...

Керівники відділів Дрогобицької міської ради відзвітували про свою діяльність. І загалом - "відстрілялися"...
У четвер, 15 травня, відбулося третє пленарне засідання 49 сесії міської ради. На це засідання було заплановано розглянути звіти керівників КП « Дрогобицька лазня», КП «Дрогобицький ринок» та Управління комунальних ресурсів.
Першим було заслухано звіт керівника КП « Дрогобицька лазня» Олега Вайчуса. У своєму виступі Олег Вайчус акцентував увагу на тому, що у порівнянні з 2009-м роком витрати на комунальні послуги підприємства знижено у два рази, при цьому вартість на енергоносії, воду та газ зросла — у 3,29 рази, електроенергію — у 1,28 рази, світло — у 2,1 рази, введена нова доплата за дощові стоки протягом цього часу на підприємстві проходили перевірки фінансової інспекції України акт № 20-38/027 (проведеним в ході ревізії аналізом 56,24 грн. на одну особу — 2633 тис. грн. В першому півріччі 2011 році — 51,6 грн.).

- Згідно акту №208, від 05.08.2011 року, розробленоого відділом економіки Дрогобицької міської ради, собівартість послуг лазні за січень-червень 2011 року становить 56,24 грн. на одну особу (263,3 тис. грн./к-сть відвідувачів). Враховуючи ПДВ 20 % та рентабельність 10 % ціна на квиток у КП “Дрогобицька лазня” має становити 74,24 грн.” Вартість квитка КП “Дрогобицька лазня ” в душ становить 15 грн. Парна пільгова — 24 грн., парна повна — 33 грн. Пільгова категорія (пенсіонери, інваліди) становить 90% відвідувачів лазні. Для покриття різниці цін необхідне додаткове фінансування підприємства. Підняття вартості надання послуг викличе обурення малозабезпечених прошарків населення. Ціна відвідування аналогічних закладів м. Трускавця (санаторій “Карпати” - парна, душ, басейн) становить 40 грн. Санаторій “Дніпро” (парна, душ, басейн) — 36 грн.
Для зменшення витрат на енергоносії та собівартості надання послуг , мною, директором підприємства та центром енергозбереження та альтернативної енергетики в 2011 році розроблений звіт енергоколсалтингу. Екс-першому заступнику міського голови О. Коростельову були надані пропозиції що дотування з міського бюджету не є доречним, необхідно усунути причину збитковості, закупити енергозаощадливе обладнання. Вартість проекту складала 250 тис. грн. Собівартість послуги помивки зменшувалась в 2,3 рази. Що дозволяло підприємству перейти на чотириденний робочий день по наданню послуг та самостійно сплачувати всі витрати. - Резюмував свій звіт Олег Вайчус.

Вислухавши звіт керівника КП “Дрогобицька лазня”, депутати прийняли рішення, щоб члени виконавчого комітету та відповідні депутатські комісії напрацювали шляхи модернізації обладнання та покриття заборгованості на згаданому підприємстві. Однак за будь-яких умов потрібно зберегти підприємство, оскільки це вагомий соціально-стратегічний об’єкт і він може слугувати укриттям у випадку військових дій, а також, це єдине місце для оздоровлення дрогобичан.


Звітуючи про свою роботу, директор КП «Дрогобицький ринок» Віталій Мойсеєнко звернув увагу на те, що загальний обсяг іноземних інвестицій, залучених за час будівництва Торгового центру "Максимус" в економіку Дрогобича становить 25 млн. грн. Загальний дохід підприємства (без ПДВ) за 2013 рік склав 2741,3 тис. грн. (а це у 12,3 % більше, ніж попереднього року). Витрати підприємства в 2013 році склали 2614,8 тис. грн. (у порівнянні з минулим роком витрати зросли у 14 разів).

Найбільшу питому вагу у видатках підприємства склада: заробітня плата з нарахуваннями - 1260,8 тис. грн. (48,2%), комунальні послуги - 606,8 тис. грн. (23,2%)
-податки-460,1 тис.грн (17,5%) 10%-інші витрати.
До місцевого бюджету підприємство сплачено;
-у 2011році-661,8 тис.грн;
-у 2012році-721,3 тис.грн;
-у 2013році-794,7 тис.грн;що на 132.9 тис.грн більше ніж у 2011 році та на 73.4 тис грн.більше ніж у 2012 році.

Звіт роботи керівника КП «Дрогобицький ринок» викликав неоднозначну реакцію присутніх в сесійній залі. Ті підприємці, які прийшли в зал розділилися на дві групи. Одні висловлювали своє задоволення від діяльності керівництва ринку, інші ж — невдоволення.Керівництво міста та депутати запропонували керівнику ринку оперативно реагувати на ліквідацію стихійної торгівлі у місті, а також проблем пов’язаних із паркуванням автомобілів торговців. Загалом, звіт керівника КП "Дрогобицький ринок" Віталія Мойсеєнка депутати визнали задовільним, за таке рішення проголосувало 28 народних обранців.
Роман Курчик — в.о. міського голови, запропонував директору ринку вплинути на ситуацію з розміщення товарів на ринку. Напрацювати пропозиції і подати їх відділу економіки Дрогобицької міської ради. Мова йшла про те, що промислові товари повинні продаватися на ринку по вулиці П. Орлика, продукція с/г — в центрі. Все це має бути впорядковано.
Загалом депутати прийняли рішення, щоб члени виконавчого комітету та відповідні комісії розглянули і напрацювали пропозиції щодо роботи директора КП «Дрогобицький ринок» і торгівлі на ринку, а проблеми з ліквідації стихійної торгівлі та незаконного паркування вирішувати у співпраці з правоохоронними органами.Своє бачення з приводу стихійної торгівлі у місті висловила й працівник фінансово-економічного відділу Леся Пелещак.

Депутат-ударівець Петро Суда у своєму виступі наголосив на тому, що боротьба зі стихійною торгівлею у місті стояла гостро й за попереднього керівника ринку Богдана Волошина. Й запропонував зобов'язати працівників планово-економічного відділу Дрогобицької міської ради у відповідний термін часу розробити план заходів щодо наведення порядку зі стихійною торгівлею.

Щодо звіту про роботу Управління комунальними ресурсами (звітував керівник відділу Ростислав Росоха), то депутати визнали її задовільною, але на майбутнє запропонували вдосконалити механізми виділення земельних ділянок та вирішення інших питань згідно чинного законодавства України.
На завершення депутати заслухали Богдана Николаїшина — керівника відділу ведення Державного реєстру виборців, про ситуацію з підготовки до виборів Президента України.
Також прийняли рішення про почергове слухання звітів керівників відділів Дрогобицької міської ради.
Закриття 49 сесії відбулося виконанням Державного Гімну України.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарі

Олег 17 травня 2014, 17:50
Шановна Вікторія! Дайте нам відповідь, чому ненадане відео про звіт керівника відділу Ростислава Росохи.
  • Подобається
  • 0
speccor 17 травня 2014, 18:05
Коли звітував Росоха, мене на сесії вже не було
  • Подобається
  • 0
Ярина 17 травня 2014, 20:24
Що не кажіть, а Віталік - красава! відповідав на запитання чітко і впевнено. Критикувати всі можуть, а господарювати - далеко не всі
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: