Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

За забруднення довкілля та шкідництво каратимуть жорстко

За забруднення довкілля та шкідництво каратимуть жорстко
Окремі члени гаражного кооперативу «Генератор» у Бориславі дозволяють собі викидати сміття прямо в річку, що є неприпустимим. Про це було повідомлено 13 травня на щотижневій апаратній нараді в міського голови Борислава. Раніше сміття кооперативщики скидали в озеро, а зараз у річку, а це суперечить всім екологічним нормам. Начальник відділу гуманітарної політики БМР Роман Тарнавський заявив, що навіть є відеозапис, на якому видно, хто ж вчиняє таке неподобство. Винні в цьому будуть притягуватися до відповідальності.

Проте не тільки «Генератор» смітить у Бориславі – досі не вдається привчити мешканців не викидати сміття біля пологового будинку, де немає смітників. Тут встановлять табличку із попередженням про штраф. Також невідомі особи постійно шкодять в парку культури та відпочинку – то гойдалки поламають, то двері, то щось вкрадуть, то витік з озера перекриють. Бориславська самооборона виявила ініціативу проводити патрулювання в міському парку відпочинку, щоб виявити зловмисників.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: