Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

«ЛайфІнфо» відзначив День народження

У ці травневі дні рік тому в інформаційному просторі Дрогобиччини появився новий проект – Інтернет-ресурс «ЛайфІнфо» (https://lifeinfo.com.ua/). Його створили дрогобицька журналістка Вікторія Лишик. 8 травня під час відеопрезентації у приміщенні ансамблю «Верховина» вона коротко розповіла про здобутки і перспективи свого електронного ЗМІ.

Хоча сайт створений нещодавно, а для його популяризації потрібен час, його матеріали користуються попитом серед відвідувачів. Попри те, що Вікторія багато часу приділяє вихованню донечки, авторка намагається бувати на різних заходах і якомога оперативніше висвітлювати новини нашого краю.

Розповідаючи про свій шлях у журналістиці, вона подякувала колегам, які допомагали їй набиратися досвіду у газетах «Вільне Слово», «Галицька Зоря», «Львівська газета», виданні «Закон і обов’язок», агенції «Укрінформ», на сайті «ДрогобичІнфо», а також недоброзичливцям, котрі часом безпідставно, але гостро критикують її публікації. Також Вікторія Лишик згадала добрим словом Тараса Метика, котрий, працюючи свого часу головним редактором «Вільного Слова», навчав її журналістської праці – на початках так правив матеріали, що вони нагадували червоні від виправлень учителя шкільні диктанти.

Завершилася презентація спілкуванням за горнятком кави у колі друзів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментар

Ольга 14 травня 2014, 18:42
Вітаю!!! Сайт справді класний!
  • Подобається
  • 0
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: