Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

У Дрогобичі будуть вулиці Героїв Майдану, Йосифа Сліпого, Юліана Вороновського…

У Дрогобичі будуть вулиці Героїв Майдану, Йосифа Сліпого, Юліана Вороновського…
Під час сесії Дрогобицької міськради 7 травня депутати ухвалили рішення «Про назву вулиць». Згідно з цим рішенням, п’ятьом вулицям в кварталі індивідуальної житлової забудови на вул. Андрея Шептицького присвоєно “імена”. Так, нові вулиці називатимуться: 1 – Йосипа Сліпого; 2 – Ревакевича, 3 – Героїв Майдану; 4 – Юліана Вороновсьокого; 4 – Григорія Теслі.

Розглянувши рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради "Про назву вулиць", враховуючи рекомендації постійної комісії туризму та інформації (протокол №40 від 18.02. 2014 р.), керуючись п.п. 41 ч. 1 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада дала доручення виконкому проводити нумерацію будинків та об'єктів після введення їх в експлуатацію згідно п. 1 цього рішення.

Водночас депутати не дослухалися до пропозиції міськвиконкому про те, щоб вулицю, яку названо «Героїв Майдану», назвати іменем Василя Іванишина. Мотивували це тим, що цей квартал забудови уже розробляється, а знайти іншу велику вулицю для перейменування на «Героїв Майдану» в місті, з їх погляду, не є можливим. Поряд з цим, депутати доручили виконкому надати пропозиції щодо назви вулиці Василя Іванишина в іншому місці. Ймовірно, це буде в кварталі житлової забудови в районі вул. Самбірської.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: