Дрогобич
C
Спецтеми Коронавірус

І політична, і економічна, і соціальна ситуація в країні надзвичайно важкі та вимагають сисемних, рішучих, а часом, й непопулярних заходів...

Нещодавно представники Дрогобицької громадської організації “Віра та справедливість” (голова ГО “Віра та справедливість” Богдан Пристай) звернулися до секретаря Дрогобицької міської ради Романа Курчика з проханням — прийняти на наступному сесійному засіданні міськради звернення до Верховної Ради та уряду щодо бездіяльності влади у гострокритичні моменти політичної, економічної та соціальної ситуації в країні.

Подаємо нашим читачам звернення ГО “Віра та справедливість” без змін.


Голові Верховної Ради України, в.о. Президента України Олександру Турчинову;
Прем'єр-Міністрові України Арсенію Яценюку;
Голові СБУ Валентинові Наливайченку;
Голові РНБО України Андрію Парубієві
Депутатського корпусу Дрогобицької міської ради


ЗВЕРНЕННЯ


Ми, депутати Дрогобицької міської ради, глибоко стурбовані кроками в. о. Президента та уряду України з подолання кризи в нашій державі. І політична, і економічна, і соціальна ситуація в країні надзвичайно важкі та вимагають сисемних, рішучих, а часом, й непопулярних заходів. Ми це цілком розуміємо та підтримуємо. Проте чітко простежується нерішучість, страх, зволікання керівництва держави та повна бездіяльність правоохоронних органів, усіх силових структур, що дало й зараз дає змогу агресору і сепаратистам захоплювати державні та ін. приміщення, зброю, жорстоко катувати й навіть убивати патріотів, котрі відстоюють цілісність та суверенітет України, її державні символи тощо. Водночас спостерігається й прагнення високопосадовців перекласти більшість проблем винятково на плечі знедоленого народу: введення ПДВ на ліки, жахливе знецінення гривні, збільшення відрахувань у пенсійний фонд, оподаткування депозитів, збір на потреби армії, небачене подорожчання товарів першої необхідності і т. д., і т. п. Дійшло навіть до того, що суттєво зменшується фінансування освітньої сфери, яка й так була доведена попередніми керівниками-злочинцями, а, насамперед міністром Табачником до краху, суттєво знижується допомога при народженні дітей, надмірно підвищується плата за газ для населення (але ж для людей цілком вистачає видобутого в Україні газу!). На догоду Кремля та сепаратистам залишили злочинний закон про мови Ківалова й Колісніченка (хоча захисту сьогодні потребує саме українська мова). Водночас майже не скорочується чисельність працівників Міністерств та центральних відомств; по суті, всі попередні керівники залишаються на своїх посадах, у т. ч. Ті, хто вірно служив режиму януковича (навіть у силових структурах та війську); найбагатші люди продовжують сплачувати низькі податки (або вміло послуговуються офшорами — і зовсім не платять); не оподатковано надмірну розкіш; далі жирують, як і жирували до Майдану, олігархи; спостерігаються кадрові парадокси... У людей склалося враження, що найвище керівництвопрагне змінити вивіски на кабінетах, але залишити стару сутність панування та старі принципи управління. Так не може бути , й так не буде! Люди віддали життя не за те, щоб Віктора змінив Петро чи Юля — а все залишилося по-старому, найкращі сини й дочки України загинули не за те, щоб комуністи й регіонали далі нищили нашу державність (чому ці партії досі не заборонені, а їхні лідери далі заважають наводити в країні лад?!).
Отож вимагаємо від Вас, керівників держави, мужніх, рішучих, справедливих та послідовних дій, спрямованих на захист суверенітету й цілісності України, гідне, заможне життя всього народу, а саме:
1. Твердо й навіть жорстко вимагати від керівників потужних ядерних країн світу, насамперед США та Англії, які порушили взяті зобов'язання, гарантовані Україні Будапештським меморандумом, третьої хвилі санкцій проти Росії-агресора та негайної фінансової компенсації Україні за втрату Криму й війну на Сході (не менше 100 млрд. євро) .
2. Негайно навести лад у Донецькій, Луганській, Харківській та ін. Східних областях. Змусити спецпідрозділи, міліцію та органи СБУ виконати це завдання. Закрити тимчасово корддон з Росією. Розформувати всі силові структури у вказаних областях, створити нові з відданих Україні людей, які проживають в Центральній, Західній та Північній частині нашої країни. Уже сьогодні перекинути із цих регіонів кращі підрозділи силових структур та конкретних працівників у найважчі місця.
3. Притягнути до суворої відповідальності всіх, хто брав участь в антидержавному та антиукраїнському шабаші на Сході та в Центрі Україні — народний депутат, олігарх, представник місцевого самоврядування, правоохоронець... усіх має бути покарано.
4. Прийняти в парламенті закон про заборону Комуністичної партії та Партії регіонів, які покривали тиранію януковича, грабували український народ, а зараз, по суті, солідаризувалися з терористами та сепаратистами.
5. У жодному разі не допустити так званої федералізації — це спроба послабити Україну із середини, розчленувати, а потім знищити її.
6. Прийняти справедливий закон з оподаткування розкоші та диференційний закон оподаткування доходів. Перекрити офшори, змусити олігархів сплачувати всі податки, легалізувати всі робочі місця.
7. Стабілізувати гривню — не обкрадати пенсіонерів та ін. найбідніші прошарки українського населення.
8. Відмінити ПДВ на ліки та медикаменти.
9. Відновити попередні виплати матерям при народженні дітей.
10. Максимально фінансуати армію та освіту. Фундаментально перебудувати їх на основі правдивої української історії, героїки, європейського досвіду.
11. Відмінити ганебний закон Колісніченка-Ківалова “Про засади мовної політики”.
12. Негайно звільнити всіх працівників Центральних органів влади (Адміністрації Президента, Верховної Ради, Міністерства та відомств). Запросити на роботу сюди молодих людей-патріотів, які довели свою відданість Україні, честь, професіоналізм.
13. розгорнути дієву інформаційну та пропагандистську роботу, насамперед на Сході та Півдні України, в Європі та світі: показувати й повідомляти про жахливі звірства окупантів й сепаратистів, грабунки януковича й наближених до нього регіоналів, комуністів та ін.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

комментарів

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *

Підписатись на коментарі

Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: